telefon po pomocfot. twitter.com/ @SMWarszawa

Wróciła ze spaceru do domu i zamarła. Natychmiast chwyciła telefon, teraz wszystkich ostrzega

Telefon okazał się ratunkiem dla kobiety, która po powrocie ze spaceru zobaczyła w swoim domu niechcianego gościa. Natychmiast zawiadomiła wszystkich o nietypowym zdarzeniu. Do akcji wkroczyła straż miejska, która zrelacjonowała wszystko na Twitterze.

Telefon okazał się zbawieniem dla obiety, która we własnym domu nieproszonego gościa. Intruz był olbrzymi i poruszał się na ośmiu nogach. Właścicielka mieszkania zachowała zimną krew i natychmiast wezwała pomoc. Sytuację zrelacjonowała straż miejska.

Są ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaSą ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaCzytaj dalej

Szybki telefon na pomoc

Niechcianym gościem, którego kobieta spotkała w swoim mieszkaniu był ptasznik olbrzymi. Zwierzę pojawiło się na ścianie pokoju na jednym z osiedli na warszawskiej Pradze Południe. Właścicielka mieszkania natychmiast zadzwoniła po pomoc.

- To nie był zwykły pająk, z którymi spotykamy się na co dzień. Kobieta na wszelki wypadek wycofała się na klatkę schodową i zadzwoniła po pomoc do straży miejskiej. Przybyły na miejsce Ekopatrol grzecznie wyprosił nieproszonego przybysza – bezpiecznie go odłowił przy pomocy specjalistycznego sprzętu i przetransportował do warszawskiego ogrodu zoologicznego – poinformowała straż miejska m.st. Warszawy.

Ptasznik olbrzymi jest gatunkiem, który naturalnie występuje jedynie w Brazylii i jest jednym z największych, żyjących obecnie, pająków. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy to zwierzę pojawiło się w mieszkaniu w Warszawie. W ubiegłym roku mieszkaniec Śródmieścia zaalarmował służby po tym, jak odnalazł w swoim mieszkaniu przedstawiciela tego gatunku.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało fatalne wieści. Mamy nowy rekord zakażeń koronawirusem, liczby są bardzo niepokojące
2. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata
3. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków

- Młody mężczyzna poinformował nas, że pająka wielkości dłoni zauważył w toalecie. Zrobił mu zdjęcie i wysłał wujkowi, który jego zdaniem zna się na pająkach, a potem zadzwonił na numer alarmowy 986 - mówiła Polsat News st. str. Kinga Nowakowska z Ekopatrolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacje
  2. Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Karolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany pies

Źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł