telefon w rękach małpyFot. twitter.com/@Zakrydz

Nie wierzył. Zgubił telefon, gdy później wszedł w galerię, znieruchomiał

Telefon został wzbogacony o serię zdjęć w czasie, gdy zaginął właścicielowi. Gdy ten go odnalazł, nie mógł uwierzyć w to, co się z nim stało. Galeria wyjaśniła wszystkie przygody urządzenia.

Telefon Malezyjczyka pewnego dnia po prostu zaginął. Mężczyzna nigdzie nie mógł go znaleźć, próbował szukać jakichkolwiek śladów. Nic nie wskazywało na to, by ktoś dokonał włamania i go ukradł, więc uznał, że musiał go zgubić. Zdarzenie miało miejsce w sobotni poranek, a zagadka rozwiązała się w niedzielne popołudnie.

Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy terminBędzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy terminCzytaj dalej

Telefon wpadł w niepowołane ręce

20-letni Zackrydz zobaczył małpę niedaleko swojego domu. Wtedy wpadł na pomysł, co mogło się stać z jego telefonem. Postanowił sprawdzić swoją teorię i zadzwonił z innego aparatu na swój numer. Dźwięk dzwonka rozbrzmiewał w zaroślach, zaledwie kilka metrów od przydomowego ogródka. Młody mężczyzna poszedł w tamtym kierunku i zobaczył telefon leżący na liściach pod palmą.

Zackrydz oczyścił urządzenie z błota i uruchomił. Sprawdził, co się zmieniło odkąd widział go ostatni raz i zaniemówił. W galerii znalazł mnóstwo zdjęć i filmów, z których większość była niewyraźna. Kilka z nich zdradziło, kto był złodziejem. Okazało się, że małpa zabrała telefon i próbowała go zjeść. Obracając urządzenie i dotykając ekranu uruchomiła aparat, który uwiecznił jej wizerunek.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3.Przerażające znalezisko w Warszawie. Odkryto już 12 zwłok

Kradzieże wśród małp nie są zbyt częste nawet w miastach, gdzie żyja ich tysiące. 20-letni Malezyjczyk podejrzewa, że mały człekokształtny wszedł przez otwarte okno w sypialni jego brata i zabrał ciekawie wyglądający przedmiot. "Coś, co można zobaczyć raz na sto lat" napisał pod zdjęciem małpy opublikowanym na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło
  4. Kasia Tusk pokazała, co robi na plaży. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, fanki zielenieją z zazdrości
  5. Steffen Möller zabłysnął w "Europa da się lubić", nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł