Telefon nagle się wyłączył. Został bez pieniędzyUnsplash.com/NordWood Themes

Pan Zbyszek dostał dziwny telefon. Nagle przerwało rozmowę. Później było tylko gorzej

Telefon pana Zbyszka przestał działać w trakcie rozmowy. Właściciel udał się do salonu w celach naprawy. Obsługująca kobieta zaproponowała wymianę karty SIM. Okazało się, że wszystko działa. Sytuacja ma nieszczęśliwy finał.

Telefon powinien działać sprawnie. Jednak w trakcie rozmowy telefonicznej nagle się wyłączył. Pan Zbyszek, który jest właścicielem komórki, udał się do salonu telefonii komórkowej. Na miejscu okazało się, że wszystko działa. Co się wydarzyło?

Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniRząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniCzytaj dalej

Telefon nagle się wyłączył. Straszny powód

W salonie panu Zbyszkowi zaproponowano wymianę karty SIM. Pomysł okazał się trafny, ponieważ telefon zaczął działać. Niestety, na tym nie kończy się ta historia. Mężczyzna próbował zalogować się na stronę swojego konta bankowego. Okazało się, że nie może. Ktoś się na nie włamał.

- Hasło, które przez ileś lat cały czas używam, okazało się złe. W banku zaproponowano mi jego zmianę. Kiedy w końcu udało mi się dobić do własnego konta, wpadłem w szok informacją, że mam minus 68 tysięcy złotych - powiedział dla Polsat News poszkodowany Zbigniew Kołodziej.

Pan Zbyszek jest prezesem dwóch grup producenckich zajmujących się sprzedażą trzody chlewnej. Okazało się, że ukradziono nie tylko jego prywatne pieniądze, ale także te należące do firmy. W sumie zniknęło prawie 400 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

- Cały czas wierzyliśmy w to, że bank odda pieniądze, ale dostaliśmy odpowiedź, że nie poczuwa się do tego i jest niewinny. Dosłownie ręce opadają - tłumaczy Elżbieta Kołodziej, żona pana Zbyszka. Sprawą zajmuje się prokuratura. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej kradzieży. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  3. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Zmienili przepisy. Poszła na zajęcia do szkoły. Konsekwencje są porażające
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł