Tatry padły strzałyFot. Pxhere

Sceny jak z filmu. W Tatrach padły strzały. Polak miał przy sobie broń

Tatry w centrum wstrząsających wydarzeń. W jednym z popularniejszych miejsc w górach doszło do szokującej sytuacji. Polak miał przy sobie broń i wystrzelił z niej kilka razy. W wyniku zdarzenia wybuchła panika. Policja rozpoczęła czynności w tej sprawie. Celem napadu padła jedna z karczm odwiedzanych przez turystów.

Tatry żyją szokującym wydarzeniem, do którego doszło w jednej z karczm umiejscowionych blisko popularnego miejsca w górach. Do chaty wpadł uzbrojony Polak, który zaczął grozić gościom lokalu. Na miejscu wybuchła panika - część osób rzuciła się do ucieczki, pozostali schowali się pod stołami. Po dokonaniu napadu mężczyzna uciekł. Obecnie policja prowadzi poszukiwania.

W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?Czytaj dalej

Tatry znalazły się w centrum wstrząsających wydarzeń po tym, jak w niedzielę 23 sierpnia po słowackiej stronie doszło do napadu na jedną z popluarnych "kolib". Do karczmy położonej nad popularnym wśród turystów Szczyrbskim Jeziorem wpadł uzbrojony mężczyzna. Podejrzany miał wystrzelić zbroni i zażądać od personelu wydania pieniędzy, po czym uciekł. Z relacji świadków wynika, że był to Polak.

Tatry: po słowackiej stronie doszło do napadu na karczmę

Podczas gdy Tatry znalazły się w centrum niepokojących wydarzeń, w knajpie miało przebywać wielu gości. Po tym, jak na miejscu pojawił się uzbrojony mężczyzna i oddał dwa strzały w sufit, wybuchła panika. Z relacji świadków wynika, że napastnik zagroził personelowi bronią i zażądał wydania pieniędzy. Do karczmy miał wejść od strony zaplecza.

Obecnie Tatry są przeszukiwane przez słowacką policję, która od świadków całego zajścia usłyszała, że mężczyzna, który dokonał napadu to "dobrze zbudowany Polak". Podejrzany miał na sobie maskę, spodnie dresowe, bluzę oraz plecak. Po zdarzeniu udało mu się uciec i obecnie funkcojnariusze

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Autobus z turystami runął z urwiska
2. 14 osób nie żyje, ponad 70 rannych, był wybuch. Dramatyczne wiadomości ze świata
3. Grupa nastolatków znalazła 24-karatowe złoto. Pieniądze czekały na odkrycie ponad tysiąc lat

Media nie potwierdziły jeszcze, czy podejrzanemu udało się opuścić Tatry. O tym, ze napastnikiem miał być Polak, poinformowało RMF24. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wielu ofiarach śmiertelnych i rannych w wyniku zamachu terrorystycznego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Leo Messi na wylocie z FC Barcelony? Klub już teraz szuka następcy, padło na znane nazwisko
  2. Prawdziwa przyczyna śmierci Marii Czubaszek. Ujawniono kilka faktów, wielu nie zdawało sobie sprawy
  3. Media podały niebywałe wiadomości o Kim Dzong Unie. Podjął niespodziewaną decyzję, miało być inaczej
  4. Kobieta wyszła z knajpy bez płacenia. Kiedy kelner podszedł do jej stolika aż pobladł
  5. Janusz zbiera nawet 400 grzybów dziennie. Ma genialnie prosty, sekretny trik na grzybobranie, kto by pomyślał
  6. Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?

Źródło: RMF24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł