Tatry śmierć wspinaczaFot. wikimedia.commons/ Hubert Wagula/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Przerażające odkrycie na szlaku w Tatrach. Znaleźli go przypadkowi turyści

Tatry są najwyższym pasmem górskim w Polsce co sprawia, że są również najbardziej niebezpieczne. Przerażającego odkrycia na szlaku dokonali przypadkowi turyści.

Tatry są bardzo popularne zarówno wśród turystów, jak i sportowców. Tylko tam mamy możliwość zobaczenia wysokogórskiego krajobrazu bez wyjeżdżania za granicę. Świetne warunki do uprawiania pieszych wędrówek czy wspinaczki to powód, by wybrać właśnie ten region. W niedzielę turyści natknęli się jednak na przykry widok.

Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świataTysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świataCzytaj dalej

Tatry zabrały kolejne życie

W Dolinie za Bramką znaleziono ciało mężczyzny, który wspinał się na skały położone powyżej. O tym, co tam robił, świadczy strój i sprzęt, jaki miał ze sobą. Jak podaje TVN 24, ratownik dyżurny TOPR Tomasz Wojciechowski przekazał, że ratownicy dostali zgłoszenie w niedzielę około 10.30. Turyści zadzwonili, by poinformować o przykrej sytuacji.

- Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy TOPR stwierdzili, że doszło do upadku z dużej wysokości, wskutek czego wspinacz poniósł śmierć na miejscu - relacjonował ratownik cytowany przez TVN 24.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe czerwone strefy w Polsce? Szumowski nie pozostawia złudzeń
2. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie

Nikt nie widział momentu wypadku, więc nie wiadomo, kiedy dokładnie miał miejsce. Policja ustali szczegóły tragedii w czasie śledztwa. Prawdopodobnie wspinający się mężczyzna wyruszył na trasę z samego rana i zginął niedługo przed pojawieniem się turystów, którzy zgłosili sprawę. Podobna sytuacja miała miejsce w czerwcu, gdy turyści znaleźli ciała dwóch osób pod Zawratem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła zagrał na nerwach Justyny? Jego zdjęcie z partnerką dolało oliwy do ognia, celebrytka będzie wściekła (FOTO)
  2. PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

Źródło: TVN 24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł