Tatry. Doszło do śmiertelnych wypadkówFot. Unsplash.com Kyle

Czarny dzień w Tatrach. Zginęli turyści. Służby wkroczyły do akcji

Tatry to góry, które co roku przyciągają tłumy turystów. Jeżdżą tam przez cały rok. Teraz dwóch z nich miało wypadek w drodze na szczyt. W sprawie interweniowały służby. Niestety, obaj turyści zmarli. Co przyczyniło się do tej tragedii?

Tatry to najczęściej wybierany kierunek turystyczny wśród miłośników gór. Polacy jeżdżą tam przez cały rok. Teraz doszło tam do dwóch wypadków z udziałem mężczyzn. Stało się to w drodze na szczyt góry. Próbowały pomóc im służby, ale niestety nie udało się go uratować. Turyści zmarli.

TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadająTVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadająCzytaj dalej

Tatry. Doszło do śmiertelnego wypadku

Wszystko wydarzyło się pod słowackiej stronie Tatr. Zginęło tam dwóch turystów. Jeden z nich to 27-letni Polak, którego znaleziono pod szczytem Krywania. Pod górą Nosala odnaleziono ciało innego mężczyzny. Miał 30 lat.

Ratownicy ze Słowacji informują media, że zmarł Polak najprawdopodobniej został porażony przez piorun w trakcie burzy. Przechodziła ona nad Tatrami we wtorek. Ciało 27-latka znaleziono pod szczytem góry. Przetransportowano je śmigłowcem nad Szczyrbskie Jezioro.

Do innego tragicznego zdarzenia doszło na górze Nosal, która również znajduje się w Tatrach. Pod szczytem odnaleziono zwłoki należące do 30-letniego mężczyzny. Ustalono, że zginął w skutek upadku z dużej wysokości.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów

Turystom udało znaleźć się plecak, który należał do ofiary. Przekazano go Tatrzańskiemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu. Policja zajmuje się teraz śledztwem w sprawie. Ustalają, czy upadek był wypadkiem, czy też celowym działaniem. Jakiś czas temu pisaliśmy o innym wypadku w Tatrach. Można o nim przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  4. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  5. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Źródło: RMF24

Następny artykuł