Taniec. Dzięki niemu chłopiec dostał stypendiuminstagram.com/leapofdanceacademy

Zdobył międzynarodowy rozgłos w 45 sekund. Nagranie podbiło serca internautów. Łapie za serce

Taniec przyniósł lepszą przyszłość dla chłopca z biednego kraju. Dostał stypendium w szkole baletowej w Stanach Zjednoczonych. Udało się to dzięki 45-sekundowemu nagraniu, które podbiło internet. Film robi wrażenie. Dziecko ma prawdziwy talent.

Taniec to talent, jakim obdarzony jest pewien chłopiec z afrykańskiego kraju. Do internetu trafiło nagranie, na którym widać jak wykonuje choreografię. Film szybko zyskał popularność. Jak się okazuje, chłopiec dużo na nim zyska. Dostał stypendium w prestiżowej szkole baletowej, która znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Są ofiary i wielu rannych. W mieście eksplodowały bomby. Wiadomości ze świataSą ofiary i wielu rannych. W mieście eksplodowały bomby. Wiadomości ze świataCzytaj dalej

Taniec dał lepszą przyszłość chłopcu

Dziecko nazywa się Anthony i pochodzi z położonej w Afryce Nigerii. Jest uczniem samoouka Daniela Ajala Owoseni, który dawał mu lekcje w swoim domu. Wspólnie nagrali film, na którym Anthony tańczy w deszczu. Opublikowali go na Instagramie. Nie mogli spodziewać się, że odniesie aż taki sukces.

Film trafił do Cynthii Harvey. Jest to była tancerka, która pracowała w American Ballet Theatre. Nagranie zobaczyła również dyrektor artystycznej Onassis School of Dance, Jacqueline Kennedy. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych szkół baletowych w Nowym Jorku. Kobiety były zachwycone zdolnościami chłopca i postanowiły mu pomóc.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd podjął decyzję. Nowe powiaty w czerwonej strefie. Ministerstwo potwierdziło
2. Znaleziono wielki skarb na dnie Odry. Archeolodzy oniemieli

Dziecku za darmo udostępniono lekcje online prowadzone przez Onassis School of Dance. - Dziecku, które okazuje tak wielkie poświęcenie, trzeba po prostu pomóc - powiedziała Cynthia Harvey. O Afryce można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pokazała tatuaż na piersi przed tysiącami Polaków (FOTO)
  2. Maria Czubaszek stanęłaby w obronie uciśnionych? Przypominamy jej poruszające i mocne słowa, wielu może ich nie pamiętać
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zostawił owczarka niemieckiego w hotelu dla psów. 2 tygodnie później wydarzyła się okropna rzecz

Źródło: dobre.info.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł