tanie loty sposób na ryanairaScreen/Facebook/Lee Cimino

Znalazł sposób na Ryanaira. Nie będzie w ogóle płacił za bagaż [FILM]

Tanie loty wiążą się z szeregiem reguł i warunków, które spełnić musi każdy turysta. Zwykle wiążą się one z wieloma ograniczeniami, które usunąć można tylko dodatkowymi opłatami. Jeden pasażer jednak znalazł na to niezwykłe rozwiązanie.

Tanie loty to doskonała okazja do zwiedzania świata za niewielkie pieniądze. Pozwolić sobie może na to niemalże każdy, a bilety promocyjne potrafią kosztować nawet jedynie kilkanaście złotych. Podróże budżetowymi liniami jednak mają również kilka wad. Oprócz braku wygód i miejsca na pokładzie, trzeba również stosować się do rygorystycznych przepisów dotyczących bagażu. Walizka musi mieć odpowiednie wymiary oraz ciężar, bo inaczej zapłacimy za nią więcej, niż za sam bilet. Pewien pasażer jednak znalazł na to sprytne rozwiązanie.

Z ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]Z ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Sposób na tanie loty w Ryanair

Zarówno Ryanair jak i inne, tanie linie lotnicze robią wszystko, by pozostać konkurencyjnymi, ale jednocześnie zarabiać na swoich lotach. Raz po raz wprowadzane są kolejne zmiany w limitach bagażowych, które nie do końca podobają się pasażerom. Jeśli chcemy zapłacić jedynie za bilet i nie dopłacać ani złotówki, musimy pogodzić się z tym, że weźmiemy bardzo niewielki bagaż.

Pasażer Lee Cimino postanowił sobie jednak z tym poradzić w niezwykle pomysłowy sposób. Brytyjczyk wybierał się do Belfastu, gdzie chciał świętować urodziny, lecz nie zamierzał płacić ani złotówki więcej, niż wymagało tego kupno biletu.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył
2. Dobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. zł

Postanowił przechytrzyć Ryanaira i przygotować sobie specjalny płaszcz, idealnie przystosowany do przewozu znacznej ilości rzeczy. Udał się do krawca, który zrobił w jego płaszcza prawdziwą, przenośną walizkę. Nagranie prezentujące niezwykły pomysł trafiło do sieci i wywołało podziw internautów. Można dyskutować nad wygodą takiej podróży, pasażerowi nie można jednak odmówić pomysłowości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: Facebook

Następny artykuł