tanie bilety lotniczeFot. unsplash.com/@odiin

Szukasz taniego biletu? Są dwie sztuczki, które pomagają, mało kto o nich wie

Tanie bilety na samolot można kupić w łatwy sposób. Sztuczki, których nie znają inni dają nam przewagę i możliwość wyboru najlepszej oferty. Trzeba się spieszyć, zanim ceny wzrosną, lub ktoś inny zgarnie nam okazje sprzed nosa.

Tanie bilety lotnicze są szansą na zobaczenie większej liczby miejsc. Wyjątkowe okazje znikają szybciej, niż się pojawiły, dlatego trzeba być czujnym. Te dwa sposoby pomogą upolować bilety w świetnej cenie.

7 osób nie żyje w tym 3 dzieci. Trzesienie ziemi, smutne wiadomości ze świata7 osób nie żyje w tym 3 dzieci. Trzesienie ziemi, smutne wiadomości ze świataCzytaj dalej

Tanie bilety dla pracowników

Kierunki typowo turystyczne zawsze są droższe. Wybierając lotniska w miastach, gdzie nasi rodacy chętnie szukają pracy, sporo zaoszczędzimy. Oslo bądź Sztokholm nie są tak popularne wśród turystów, jak Malta czy południe Hiszpanii. Charakter tych regionów jest zupełnie różny, jednak Skandynawia jest nie mniej ciekawa od południowej Europy. Jeśli nie chcemy rezygnować z gorących lokalizacji, możemy poszukać lotniska na peryferiach. Zwykle te położone w obrębie dużych miast wymagają wyższych opłat od tych gorzej zlokalizowanych, a to odbija się na cenach biletów.

Ważną kwestią jest sprawdzenie, czy dojazd na to dalsze lotnisko nie będzie kosztował więcej, niż bilet u przewoźnika, który dowiezie nas bezpośrednio do danego miasta. Nie zawsze tanie linie lotnicze są najtańsze, jak wskazuje nazwa.

Promocje to nie wszystko

Promocje przez cały czas pojawiają się na stronach poszczególnych przewoźników i pośredników.Można na nie czekać, a przy okazji sprawdzać, czy nie wkradł się błąd. Jeśli informatycy namieszają w systemie, to może się zdarzyć, że bilety będą niebywale tanie. Jednym z takich błędów jest niezmienienie waluty, dlatego zamiast ceny w euro mamy tę samą kwotę w złotówkach. Czterokrotnie tańszy bilet pozostawi nam spory zapas gotówki na inne wydatki związane z wycieczką.

Dzisiaj grzeje: 1.Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył
2. Fiskus dobierze się do majątku, który dostałeś od rodziców. Ulg nie przewiduje

Czekając na błąd w systemie lub promocję, warto być przygotowanym na szybki wyjazd. Najlepsze okazje trafiają się zwykle w środku tygodnia, gdy mniej osób korzysta z rezerwacji i ma czas by lecieć. Zdecydowanie drożej jest w weekendy i święta. Przewoźnicy wiedzą, że wiele osób szuka wtedy biletów i podnosi ceny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
  2. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?
  3. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  4. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  5. Niewiarygodne odkrycie Kanadyjczyków w Polsce. Jest warte fortunę, prawdziwy skarb
  6. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)

Źródło: portal Pasażer

Następny artykuł