tanie bilety lotniczeFot. Pixabay.com/RainerPrang

Rozdają 6 mln biletów za darmo. Totalna desperacja linii lotniczej

Tanie bilety są świetną okazją, by zaplanować wakacyjny wyjazd w dalekie rejony świata. Zdesperowany przewoźnik oferuje 6 mln biletów za darmo. Wystarczy opłacić podatki i można lecieć, oszczędzając nawet kilka tysięcy złotych.

Tanie bilety są ostatnią deską ratunku dla jednej linii lotniczej. Przewoźnik wiele traci na epidemii koronawirusa, bo turyści boją się latać lub jest to zabronione. Oferta obejmuje nie tylko tegoroczne loty, ale też te w przyszłym. Rezerwować możemy nawet na lipiec 2021 r. Do tego czasu epidemia powinna się zakończyć.

Kwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzjęKwarantanna w kraju graniczącym z Polską. Rząd podjął ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Tanie bilety, by utrzymać linię lotniczą

Air Asia reklamuje swoje usługi i zachęca do planowania wakacji w przyszłym roku już teraz. Trzeba przyznać, że to niezwykle kuszące, choć w obecnej sytuacji z pewnością niewiele osób myśli o wakacyjnych podróżach.

– Nasza pierwsza DUŻA wyprzedaż na 2020 rok jest już dostępna! AirAsia rozumie obecne nastroje naszych klientów, dlatego zapewniamy możliwość wcześniejszej rezerwacji na niedrogi wyjazd. Najlepszym sposobem na złapanie najniższych cen jest planowanie z wyprzedzeniem – napisał Karen Chan, dyrektor generalny AirAsia

Przelot można zarezerwować po uiszczeniu opłat administracyjnych i podatków. Sam bilet kosztuje dosłownie 0 zł. Podróż będzie nas kosztować od 14 do 71 ring, czyli ok. 13-65 zł. Takich cen nie znajdziemy nigdzie, dlatego warto przyjrzeć się ofercie. Malezyjskie linie lotnicze oferują rejsy na trasach do Australii, Tajlandii, Indonezji, Singapuru, Kambodży, Tajwanu, Wietnamu, Indii, Japonii, Korei Południowej i Malezji.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy kraj na świecie zamyka lotniska i zawiesza wszystkie loty. Sytuacja jest bardzo poważna
2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady

Inni przewoźnicy idą ich śladem

Niesamowite promocje przedstawiają także inne linie lotnicze. Wizja upadku firmy skutecznie zmobilizowała je do stworzenia nowej oferty, byle tylko nie tracić pieniędzy. Spring Airlines, Shenzhen Airlines i Chengdu Airlines uciekają się do podobnych chwytów, co Air Asia. Warto obserwować działania europejskich przewoźników, bo oni również maja ogromne problemy finansowe. Zamknięcie granic uniemożliwia zabieranie pasażerów na pokład samolotu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  2. Polacy biją rekordy zakupów. Ale nie w Biedronkach i nie w Lidlach
  3. Z ostatniej chwili: WizzAir zawiesza wszystkie loty do kolejnego kraju
  4. Ważne ogłoszenie zagranicznego premiera ws. wirusa. "Nasza walka o przetrwanie"
  5. Przed lotem zrobili mu testy na wirusa z Chin. O pozytywnym wyniku dowiedział się w powietrzu
  6. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł