szumowski z kim jest na wakacjachScreen/konferencja prasowa

Wyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątek

Szumowski wyjechał na wakacyjny urlop, a wokół jego czasu wolnego nie przestają wybuchać kontrowersje. Wypominano mu już miejsce, w którym wypoczywa, a teraz na jaw wyszło, z kim się tam udał.

Szumowski niedawno zrezygnował z dalszego sprawowania funkcji Ministra Zdrowia, o czym poinformował podczas konferencji prasowej emitowanej przez wiele polskich mediów. Niedługo później okazało się, że polityk wyjechał na urlop, a wokół jego wyjazdu pojawiło się wiele kontrowersji. Wypoczywa u wybrzeży Hiszpanii na przepięknym jachcie, a jak wiadomo, kraj ten określany jest jako szczególnie ryzykowny ze względu na epidemię koronawirusa. Teraz o wczasach byłego MZ znów zrobiło się głośno, a wszystko przez to, że odkryto, do kogo należy łódź i z kim Szumowski przebywa.

Nie żyje, nikt nie mógł przewidzieć tragedii koło Łeby. Robili wszystko, ale nie dali radyNie żyje, nikt nie mógł przewidzieć tragedii koło Łeby. Robili wszystko, ale nie dali radyCzytaj dalej

Z kim Łukasz Szumowski spędza wakacje?

Jak informuje Onet, powołując się na Super Express, Łukasz Szumowski spędza wakacje u boku niezwykle bogatego biznesmena, Bogusława Szemiotha. Jest on milionerem, honorowym konsulem Islandii oraz najwyraźniej bliskim znajomym byłego MZ. To właśnie do niego ma należeć drogi i luksusowy jacht, który w środę wypłynął z hiszpańskiej Fuerteventury.

Zgodnie z przekazami medialnymi, Bogusław Szemioth jest osobą niezwykle zamożną. Ma być członkiem zarządu w Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów oraz spółce Atlantex. Suma zysków tych firm - zgodnie z wyliczeniami zaprezentowanymi przez Super Express, miała w ostatnich latach osiągnąć ponad 25 mln zł. Obaj panowie należeć mają również do Zakonu Kawalerów Maltańskich

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy otrzymali wiadomość z pilnym ostrzeżeniem. Zagrożone kilka województw
2. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
3. Gang Fajniaków ma nie tylko przyciągnąć dzieci. Biedronka ma drugi, mniej popularny cel akcji

- 2018 r. Szumowski, jako urzędujący minister zdrowia podpisał w Rzymie deklarację współpracy między jego resortem zdrowia a zakonem. Przy podpisaniu umowy obecni byli ludzie, których nazwiska pojawiają się także w wykazach interesów, w których udziały miał Bogusław Szemioth - cytuje Super Express Onet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła publicznie uderza w Piotra. Była żona znowu narobiła wstydu skoczkowi (FOTO)
  2. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w "Milionerach" za bardzo małą stawkę
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Do sieci trafiło nagranie z lasu w Czarnobylu. Badacz uchwycił niezwykłą rzecz, zawiadomił służby

Następny artykuł