szkoła pożarfot. pxhere.com/pl/photo/1275810

Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcja

Szkoła na południu Polski płonie. Ogień zajął już dach budynku. Trwa akcja straży pożarnej, która otrzymała zgłoszenie z samego rana. Pożar widoczny jest z kilkuset metrów.

Szkoła w mieście na południu Polski stanęła w ogniu. Dym widoczny jest z kilkuset metrów. Trwa akcja gaśnicza strażaków, którzy otrzymali zgłoszenie o pożarze o godzinie 6:30 rano.

Nagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrzeNagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Płonie szkoła na południu Polski

Zgłoszenie o pożarze w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców wpłynęło do straży pożarnej w czwartek około godziny 6:30. Jak informuje portal silesia24.pl, na miejscu pracują jednostki z PSP Lubliniec oraz pobliskich OSP.

Pożar w szkole w Lublińcu widoczny jest z kilkuset metrów, przez wielkie chmury dymu unoszące się nad miastem. W akcję gaśniczą zaangażowano 20 zastępów straży pożarnej - przekazała redakcji Radia ZET rzeczniczka śląskiej straży pożarnej młodsza brygadier Aneta Gołębiowska. Dodała, że pożar objął ok. 40 metrów kwadratowych, a na miejsce zadysponowano wysokociśnieniowy agregat gaśniczy oraz dodatkową drabinę.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Jest chory od dziecka, nie może pracować. ZUS zabrał mu rentę bez badania
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

Straż pożarna nie przeprowadziła ewakuacji budynku. Nie było to konieczne ze względu na wczesną porę - w szkole nie odbywały się jeszcze zajęcia. Osoby, które znajdowały się w środku, zdążyły wyjść przed przyjazdem straży. Jak wynika z informacji TVN24, nikomu nic się nie stało. Początkowo dym unosił się z poddasza budynku, następnie ogień zajął dach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano walkę dwóch kangurów. Ogromne zwierzęta siłują się na środku ulicy
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Kotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł