szkoła w Koluszkach chaosFot. unsplash.com/@taypaigey

Wszedł nieproszony do szkoły i wywołał chaos. Uczniowie przeżyli koszmar

Szkoła działa według ściśle określonych zasad, co ma ograniczyć emisję koronawirusa. Do jednej z nich wtargnął agresywny mężczyzna, wywołując chaos. Konieczna była interwencja policji, która go wyprowadziła.

Szkoła podstawowa w Koluszkach (woj. łódzkie) miała poważny problem w poniedziałek 7 września. Przed godziną 8 rano na jej teren wtargnął mężczyzna, któremu bardzo nie podobało się zasłanianie twarzy przez dzieci. Sam również nie miał maseczki ochronnej, co jest wymagane we wszystkich placówkach edukacyjnych. Samo jego wejście było niedozwolone, ponieważ wstęp mają tylko uczniowie i pracownicy.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Szkoła poprosiła o pomoc policję

Awanturujący się mężczyzna jest ojcem jednego z uczniów. Kazał dzieciom zdejmować maseczki, potem wdał się w kłótnię z nauczycielami, a jak podaje Polsat News, był przy tym wulgarny. Pracownicy szkoły nie zamierzali dłużej użerać się z mężczyzną, więc wezwali policję, która zażegnała konflikt, wyprowadzając awanturnika.

- Stawiał opór, nie wykonywał poleceń policji. Widząc to, policjanci podjęli decyzję, żeby odizolować mężczyznę od patrzących na niego dzieci, przerażonych sytuacją. Został przewieziony na komendę w Koluszkach. Był trzeźwy - mówiła sierżant Aneta Kotynia z policji w Koluszkach w rozmowie z Polsat News.

Mężczyzna został zwolniony do domu, a policja przekazała sprawę do sądu oraz inspekcji sanitarnej. Jak poinformowała reporterka Polsat News Joanna Śpiechowicz, miał grozić, że przyjdzie do szkoły kolejnego dnia. Na szczęście sytuacja juz się nie powtórzyła, a policja pilnowała terenu szkoły, by w razie potrzeby móc szybko interweniować.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?

Sprzeciw nie tylko w szkołach

Zasady panujące obecnie w szkołach nie wszystkim się podobają. Wiele osób uważa, że nie mają żadnego wpływu na ograniczenie transmisji koronawirusa, a są wręcz szkodliwe i krzywdzące dla uczniów. Sprzeciw wobec maseczek pojawia się także w sklepach, restauracjach czy atrakcjach turystycznych. Za jej brak także pasażerowie samolotów są wypraszani z pokładu. Same loty są już znacznie ograniczone, ponieważ coraz więcej kierunków znajduje się na liście "zakazanych".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Polsat News

Następny artykuł