szczepionki masakruje rządWikimedia Ryszard Hołubowicz - Lublin.com.pl CC BY-SA 4.0

Cejrowski nie wytrzymał. Nerwy puściły, chodzi o szczepionki

Szczepionki są w Polsce tematem bardzo kontrowersyjnym. Jedni Polacy uważają, że szczepienie się jest koniecznością i powinno być wręcz obowiązkowe, drudzy natomiast są zdania, że to część propagandy, która może przynieść skutki wręcz odwrotne do pożądanych. Do debaty włączył się Wojciech Cejrowski, który mocno uderzył w rząd.

Szczepionki przez wiele osób są traktowane jak zło. Część Polaków uważa, że mogą być szkodliwym elementem propagandy i wywołać poważne choroby. Podobne zdanie bardzo często mają ludzie, którzy nie wierzą w koronawirusa, nie zwracając niestety uwagi na to, co twierdzą lekarze.

Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećOd dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećCzytaj dalej

Szczepionki powaracają do debaty publicznej coraz częściej. Ten temat jeszcze bardziej nabrał na sile w związku z pandemią koronawirusa. Niedawno w jednym z wywiadów sam minister zdrowia, który zrezygnował już ze stanowiska, Łukasz Szumowski, przyznał, że jesienią zamierza zaszczepić się na grypę. Do dyskusji włączył się Wojciech Cejrowski, który natychmiast uderzył w rząd.

Szczepionki niebezpieczne? Wojciech Cejrowski uderza w rząd.

Wojciech Cejrowski ma wątpliwości co do tego, czy szczepionki są bezpieczne. Dlatego znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i krytyki politycznej dziennikarz umieścił w mediach społecznościowych wpis, którym uderza w rząd. I sugeruje, że nowe preparaty powinno się testować na... politykach.

- Nową szczepionkę na COVID-19 powinniśmy najpierw przetestować wyłącznie na przedstawicielach rządu. Jeżeli nic im nie będzie, znaczy że bezpieczna. A jeżeli poumierają, Naród będzie bezpieczny - czytamy w mocnym komunikacie dziennikarza, który opublikował na Facebooku.

Wiele wskazuje na to, że szczepionki Wojciech Cejrowski traktuje podobnie, jak pozostałe działania rządu w stosunku do pandemii koronawirusa. Dziennikarz jest - delikatnie mówiąc - sceptycznie nastawiony. Brak przekonania do konieczności szczepienia wyrażał też między innymi prezydent Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje: 1. Znoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcu
2. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych

Zdaniem dużej części specjalistów szczepionki na grypę są skuteczne i ludzie powinni się szczepić. Oczywiście preparat na koronawirusa jeszcze nie powstał, ale Polacy, którzy obecnie unikają szczepienia, mogą nie chcieć z niego skorzystać, nawet jeśli zostanie zaakceptowany przez rząd. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o znoszeniu zakazu dla Polaków.

szczepionki Wojciech Cejrowski masakruje rząd

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, podatek od psa idzie w górę. Zmiany już wkrótce wejdą w życie, zostało mało czasu
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski

Następny artykuł