szczecinek - klaun przeraża mieszkańcówfot. facebook.com/ Jarosław Kłaptij

Mroczny klaun przeraża mieszkańców polskiego miasta. Wygląda naprawdę strasznie

Szczecinek: na ulicach miasta dzieją się zaskakujące rzeczy. Klaun biega po ulicach. Wygląda naprawdę strasznie, mieszkańcy nie wiedzą, czy to żart, czy poważna sprawa.

Szczecinek to miasto, w którym dzieją się zaskakujące rzeczy. Mieszkańcy nie do końca wiedzą jak interpretować obecność dziwnego przebierańca. Klaun był widziany w wielu miejscach i zamiast śmiechu, wywoływał prawdziwe przerażenie, wszystko przez to, co trzymał w dłoniach. Mieszkańcy kompletnie nie wiedzą, co o tym myśleć. W sieci pojawiły się nagrania tajemniczej postaci.

Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbDramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbCzytaj dalej

Szczecinek: klaun z siekierą, kto to jest?

Klaun porusza się po mieście zazwyczaj, gdy jest ciemno i ruch zdecydowanie maleje. Chodzi, trzymając w dłoniach potężnych rozmiarów siekierę. Mieszkańcy nie bardzo wiedzą jak podejść do sprawy, bo choć de facto, dziwny przebieraniec krzywdy jeszcze nikomu nie zrobił, to nie wiadomo, czy kiedyś to nie nastąpi. W Szczecinku atmosfera więc gęstnieje, a lokalne osoby udostępniają w sieci kolejne nagrania i zdjęcia klauna. Jest naprawdę przerażający.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy
2. Lekcje religii coraz częściej znikają z planu lekcji dzieci. Skąd decyzja rodziców o wypisaniu dzieci ze szkolnej katechezy?

Okazuje się, że mimo iż klaun nie ma większych przewinień, to raz naraził siebie i inną osobę na niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło w nocy na drodze szybkiego ruchu S11. Klaun niemal został potrącony tuż po tym, jak wpadł nagle na drogę. Na szczęście było pusto, więc kierowca zdołał wymanewrować auto, tak, by go wyminąć. Nagranie z samochodowej kamerki udostępnił w sieci. To jednak nie koniec przygód mieszkańców Szczecinka z przebierańcem. Pewien mężczyzna udostępnił w sieci nagranie z monitoringu obejmującego rynek miasta. Znów była późna noc, a na ulicach żywej duszy, gdy pojawił się klaun. Dopiero na tym nagraniu widać, jak wielką niósł siekierę. To wideo nie na żarty przestraszyło lokalnych mieszkańców. W internetowych forach miasta powstają kolejne dyskusje na temat tego, czy klaun może powodować zagrożenie. Póki co nie podjęto żadnych działań. Jeśli przebieraniec zostałby złapany przez policję z siekierą w ręce, mógłby ponieść konsekwencje prawne. Samo wideo nie ujawnia niestety jego tożsamości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

źródło: o2.pl

Następny artykuł