szczecinek atak nożownikaFot. pixabay.com/ arembowski

Niczego się nie spodziewał. Nagle poczuł ból. Zatrważająca sytuacja na północy Polski

Szczecinek był miejscem zatrważającego zdarzenia. Niczego niespodziewający się mężczyzna nagle poczuł ogromny ból - został zaatakowany przez napastnika, który uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję. Sytuacja była bardzo dramatyczna.

Szczecinek był miejscem dramatycznego ataku, w wyniku którego bardzo ciężko ranny został mężczyzna. Policja poszukuje napastnika, który uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala karetką pogotowia. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Szczecinek: atak z użyciem noża

Atak miał miejsce na parkingu przed hurtownią budowlaną w Szczecinku. Między dwoma mężczyznami doszło do kłótni, która zakończyła się ugodzeniem nożem w klatkę piersiową jednego z nich. Ranny został przewieziony do szpitala.

- Według wstępnych ustaleń, osobowe audi i biały bus jechały, jeden za drugim. Kierowcy tego drugiego bardzo się spieszyło, chciał wyprzedzić audi, ale nie miał takiej możliwości. Okazało się, że obaj panowie mają ten sam cel podróży i zatrzymali się przed hurtownią budowlaną w Szczecinku - relacjonowała asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Kierujący busem miał wyjść, otworzyć drzwi audi i zacząć wymianę zdań z siedzącym za jego kierownicą. Ta rozmowa zakończyła się ugodzeniem nożem kierowcy audi - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

Poszkodowanemu zadano cios nożem w klatkę piersiową. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia, pomocy udzielali mu pracownicy i klienci hurtowni. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policję. Zabezpieczono również zapis kamer monitoringu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale na zdjęciu jest mops. Mało kto znajduje go w mniej niż minutę
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Ranny kundelek trzy dni leżał w rowie. Pilnowała go przyjaciółka, teraz psy potrzebują pomocy

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł