Szczecin apeluje do klientów znanej sieci sklepów.Fot. Turysci.pl

Pilnie poszukują klientów sklepu na północy Polski. Niezwykle ważny komunikat

Szczecin apeluje do osób, które w ostatnim czasie były w jednym z oddziałów popularnej sieci sklepów. Klienci pilnie powinni się zgłosić do oddziałów służb sanitarnych.

Szczecin. To tutaj służby sanitarne badają sprawę sklepu znanej sieci meblarskiej, który wkrótce może okazać się nowym ogniskiem koronawirusa w regionie. Jak podają dziennikarze Faktu, wczoraj (29 sierpnia) sanepid potwierdził 12 kolejnych zakażeń w województwie zachodniopomorskim. Aż 10 wykryto na terenie stolicy regionu.

Minister zdrowia pilnie przerwał wakacje. Sytuacja jest poważnaMinister zdrowia pilnie przerwał wakacje. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Szczecin z pilnym apelem do klientów

Według ustaleń Faktu Szczecin notuje najwięcej przypadków zakażeń wśród pacjentów Szpitala Wojewódzkiego. Co ważne jednak nie jest to jedyne źródło nowych przypadków, ponieważ Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wystosowała ważny apel dla klientów sklepu w dzielnicy Prawobrzeże.

Szczecin apeluje do osób, które w dniach 24 i 25 oraz 28 sierpnia między godzinami 12:00-20:00 i w dniu 27 sierpni w godzinach 10:00-20:00 były w salonie Agata Meble przy ul. Wiosennej 30. Chodzi konkretnie o punkt obsługi klienta nr 11. Miejscowy sanepid prosi o “niezwłoczny kontakt”.

Szczecin i sprawa Agata Meble

Ze szczecińskim sanepidem można kontaktować się pod całodobowym numerem 668-332-486 oraz 91 48-49-349, 91 48-49-348 lub 91 48-49-347 między godzinami 8:00 a 20:00. Jak na razie przedstawiciele sieci Agata Meble nie wydali oficjalnego komunikatu w sprawie. Nie podano również liczby potencjalnych nosicieli, którzy przebywali na terenie sklepu. Co ważne, nie tylko Szczecin notuje niepokojące przypadki zachorowań na covid. Na ostatnie wskaźniki reaguje również Giżycko.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów
2. W Ustce zatrzymali turystę i poprosili o dokumenty. Zdrętwieli. Rozpoczęła się akcja

3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

- Wszyscy, zarówno nasi Pracownicy, Klienci oraz ich rodziny – stoimy w obliczu nowej, trudnej sytuacji i nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość – mówił w marcu cytowany przez Fakt Grzegorz Przondziono, Prezes Zarządu Agata S.A.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Robert Kubica powiedział o ciężarze z jakim musi się mierzyć. Szczere wyznanie kierowcy
  3. Beata Szydło wprost nawołuje do potępiania. Czuje się urażona, więc namawia do urażania innych?
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Źrodło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł