Świnoujście. Zaginęła 6-letnia dziewczynkapxhere.com/ CC0 Public Domain

Mama zgubiła córkę na plaży w Świnoujściu. Finał akcji zaskoczył wszystkich, nie było jej w kraju

Świnoujście to miasto, w którym doszło do zaginięcia dziecka. Policja przeszukała cały teren. Jak się jednak okazało, dziewczynki nie było na terenie Polski. Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem.

Świnoujście to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych w Polsce. Położone jest nad Morzem Bałtyckim. Doszło tam do zaginięcia dziecka. Służby przeszukały cały teren aż do niemieckiej granicy. Dziewczynki nie udało się odnaleźć. Ostatecznie poszukiwania zakończyły się sukcesem. Dziecko zostało odnalezione na terenie Niemiec.

Są ofiary i wielu rannych. Wstrząsająca strzelanina w centrum handlowym. Z każdej strony padały strzały. Wielka panika w KaliforniiSą ofiary i wielu rannych. Wstrząsająca strzelanina w centrum handlowym. Z każdej strony padały strzały. Wielka panika w KaliforniiCzytaj dalej

Świnoujście. Zaginięcie dziecka

- Około godziny 13 w czwartek, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia dziecka na świnoujskiej plaży - powiedział dla TVN24 starszy posterunkowy Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Zaginięcie 6-letniej dziewczynki zgłosiła kobieta z Niemiec, która przebywała w Polsce na wakacjach. Dziecko zgubiło się na plaży.

- W trakcie przejazdu plażą, do stróża prawa z Polski podeszły osoby, które oświadczyły, że widziały patrol niemieckiej policji wraz z dziewczynką, której rysopis odpowiadał zaginionej 6-latce - relacjonował Zwierzchowski.

Policja szybko skontaktowała się z niemieckimi służbami. Policjant razem z matką zaginionego dziecka pojechał do Niemiec. Tam czekali na nich funkcjonariusze razem z 6-latką. Jak się okazuję, dziecko musiało przejść około 3 kilometrów.

Dzisiaj grzeje: 1. Są ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z Islandii
2. Nowe stawki VAT od początku lipca. Wiemy już, co zdrożeje i lepiej uszykuj więcej pieniędzy na zakupy

Służby apelują o ostrożność. Co roku w sezonie wakacyjnym każdego dnia gubi się kilkanaścioro dzieci. W Świnoujściu policja odnotowuje średnio 50 przypadków. W tym roku przyjęli już pięć zgłoszeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  2. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Europa
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: TVN24

Następny artykuł