świat masakra w NiemczechTurysci.pl

11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą

Świat obiegły przerażające informacje. 11 osób zginęło w okropny sposób, jest wielu rannych. Aż trudno uwierzyć w koszmar, do którego doszło za granicą.

Świat z niepokojem patrzy na tragedię, która rozegrała się w nocy w Niemczech. Jak przekazują media, 11 osób straciło życie w zbrojnych atakach, a kolejnych 6 jest bardzo poważnie rannych. Dziś rano policja dokonała kolejnego, wstrząsającego odkrycia. Informacje pojawiające się bezustannie w mediach rzucają nowe światło na sprawę, to był koszmar.

Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Szczyt żenady w samolocie. Pasażer wszystko wrzucił do sieci, brak słów [FILM]Czytaj dalej

Świat obiegły potworne wiadomości z Niemczech

Bild przekazał tragiczne informacje o zbrojnych atakach na bary w Hanau w Niemczech. Jak informuje Polsat News, do tej pory policji udało się ustalić, że pierwszy atak mógł nastąpić w środę około godziny 22:00 w jednym z lokali w śródmieściu.

Wiadomo, że sprawca najpierw wtargnął do baru z fajkami wodnymi, a następnie wyciągnąć pistolet i otworzył ogień. Zastrzelił trzy osoby, a później co najmniej jedną poważnie ranił. Relacje świadków znacznie się od siebie różnią - część osób deklaruje obecność jednego napastnika, niektórzy natomiast mówili o kilku sprawcach, który potem mieli razem wsiąść do czarnego samochodu i odjechać.

Pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące, że sprawca pochodził z kręgów skrajnie prawicowych - informuje korespondent Polsat News w Niemczech, Tomasz Lejman.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Będzie nowa renta jako kolejne świadczenie? Emeryci mogliby zyskać dodatkowe pieniądze do emerytury

Kilkanaście minut później doszło do ataku w kolejnym barze, znajdującym się w dzielnicy Kesselstadt, 2,5 kilometra dalej. Tutaj życie od kul na miejscu straciło kolejnych 5 osób, a następne pięć zostało poważnie rannych. W tym przypadku również świadkowie nie są pewni, czy sprawca był jeden czy też było ich kilku. Różnią się również relacje dotyczące ilości strzałów - ludzie mówią o 8 lub 9. W czwartek rano policjanci znaleźli również zwłoki rzekomego napastnika

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

Źródło: Polsat News

Następny artykuł