świat rodzina królewskaFot. SplashNews.com/East News

Rozwód w rodzinie królewskiej, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła

Świat obiegła niewiarygodna informacja, w którą trudno uwierzyć. W brytyjskiej rodzinie królewskiej dojdzie do rozwodu. Informacje zostały oficjalnie potwierdzone.

Świat nie od dziś obserwuje brytyjską rodzinę królewską. Każdy jej ruch komentowany jest przez media nie tylko z UK, ale z całego świata. Tym razem jednak potwierdzono wiadomość, w którą aż trudno uwierzyć. Jak się okazuje, rodzina rozerwana zostanie przez rozwód najstarszego z wnuków królowej Elżbiety II.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Peter Phillips oraz jego żona Autumn od dawna znajdują się pod medialnym ostrzałem. O kryzysie w ich związku pisze się od dawna, nikt jednak nie przypuszczał, że sprawa sięga aż tak głęboko. Mężczyzna postanowił sam potwierdzić informacje o separacji i rozstaniu.

Świat nie spodziewał się rozwodu

Jak przekazuje Do Rzeczy, mężczyzna publicznie poinformował, że wraz z małżonką wspólnie podjęli decyzję o rozstaniu.

- [To] najlepszy sposób działania dla ich dwojga dzieci i ciągłej przyjaźni. Decyzja o rozwodzie i dzieleniu się opieką zapadła po wielu miesiącach dyskusji i choć jest smutna, jest polubowna - napisał w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że para pobrała się 12 lat temu. Wychowują razem dwie córki: dziesięcioletnią Savannah oraz siedmioletnią Isla. Teraz są w trakcie rozwodu i dzielą się opieką nad nimi.

Królowa jest wściekła?

Jako pierwszy informację tę przekazał The Sun. Z jego relacji wynika również, że królowa Elżbieta II jest wściekła takim rozwojem sytuacji. Ta wiadomość jest kolejną, która uderza w wizerunek rodziny królewskiej.

Już "odejście" Meghan oraz Harry'ego było wielkim ciosem, podobnie jak rezygnacja z obowiązków publicznych księcia Andrzeja, wokół którego w ostatnim czasie wybuchły liczne skandale obyczajowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł