świat nagranie obiegłoFot. YouTube Flurudha News

Koszmar. Matka musiała podjąć dramatyczną decyzję. Nagranie obiegło internet

Świat żyje nagraniem, które zostało opublikowane w mediach. Matka, która przebywała w mieszkaniu z dziećmi, znalazła się w dramatycznej sytuacji. Po tym, jak w budynku wybuchł pożar, kobieta była zmuszona podjąć rozpaczliwą decyzję. Jej desperacja miała ocalić dwóch synków. Wszystko wydarzyło się podczas beztroskich wakacji.

Świat obiegło szokujące nagranie, które pojawiło się na platformie YouTube udostępniony przez konto informacyjne Flurudha News. Materiał wideo został nakręcony podczas dramatycznej akcji w Nowosybirsku, do której doszło podczas wakacji. Młoda matka wybrała się tam wraz z dwoma synkami. Bezstroskie wczasy zmieniły się jednak w koszmar po tym, jak w mieszkaniu wybuchł pożar.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Nagranie takie jak to, dynamicznie obiegają świat. 25-letnia matka ocknęła się rano w mieszkaniu i dostrzegła kłęby gęstego dymu. W mieszkaniu oprócz kobiety znajodwali się jej synkowie w wieku 3 i 4 lat. Uciekając przed pożarem, Lubow Pawlunina zabrała swoje pociechy i wyszła z nimi na balkon, aby wezwać pomoc. Później 25-latka podjęła desperacką decyzję.

Świat obiegło nagranie z płonącego mieszkania. Matka musiała ratować dzieci.

W pewnym momencie nagrania cały świat wstrzymuje oddech. Lubow Pawlunina obudziła się około 7:00, gdy mieszkanie zaczął zajmować już pożar. 25-letnia kobieta schroniła się z synkami na balkonie i wołała na pomoc. Jej rozpaczliwe krzyki usłyszeli mieszkańcy, którzy pojawili się pod oknem i zachęcili ją do ryzykownego i desperackiego czynu. Matka nie miała wyboru.

Świat zna już podobne przypadki, jednak za każdym razem wywołują szok. Znajdujący się aż 9 metrów niżej mieszkańcy przygotowali koc i zachęcili 25-letnią Lubow Pawluninę, aby zrzuciła swoje dzieci z balkonu. Chociaż sytuacja była dramatyczna, kobieta posłuchała się rad i upuściła synków wprost w ręce świadków. Po wszystkim udzieliła pełnego emocji wywiadu.

- To było straszne, ale myślałam tylko o tym, by je ratować – relację matki cytuje Fakt.

- Nie pamiętam, jak to zrobiłam i skąd miałam tyle odwagi - dodaje 25-latka.

Po wszystkim świat mógł już odetchnąć. Desperacka akcja ratunkowa w Nowosybirsku skończyła się pomyślnie. Po tym, jak dzieci bezpiecznie wylądowały w kocu i objęciu świadków, nadeszła pomoc matce. Z czwartego piętra spuszczono linę, dzięki której kobieta także znalazła się w bezpiecznym miejscu. Z płonącego budynku uciekły jeszcze 3 inne osoby. Fakt, że nikt nie zginął, można uznać za mały cud, ponieważ wszystko strawił ogień.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
2. Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy czuł niepokój?

Po całej akcji nagranie obiegło świat. Po tych zdarzeniach służby zaczęły dochodzenie w sprawie okoliczności, w jakich wybuch pożar. Jedna z teorii mówi o dziecku, które bawiło się zapalniczką. Pożar mogła wywołać także uszkodzona mikrofalówka. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o olbrzymim niebezpieczeństwie na zachodzie Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opole. Pies 2 miesiące leżał w agonii. Wolontariusze przywrócili go do życia, dostał przepiękne imię
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Fakt

Następny artykuł