świat turystka i policjanciyoutube.com/Evening Standard

Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

Świat obiegły informacje o europejskiej turystce, która została aresztowana ze względu na skąpe bikini, które ubrała na jednej z malediwskich plaż.

Świat zmierza w nieprzewidywalnym kierunku. Opalającą się na plaży na wyspie Maafushi na Malediwach turystka (prawdopodobnie obywatelka Wielkiej Brytanii) została aresztowana przez tamtejszą policję z powodu swojego ubioru. Konkretnie funkcjonariuszom nie spodobało się bikini, które kobieta miała na sobie.

O włos od tragedii. Dramatyczne lądowanie Wizzaira lecącego z Warszawy [FILM]O włos od tragedii. Dramatyczne lądowanie Wizzaira lecącego z Warszawy [FILM]Czytaj dalej

Turystka została zabrana z plaży siłą. W opublikowanym w mediach społecznościowych filmie widać jak kobieta krzyczy na policjantów twierdząc, że jest to napaść na tle seksualnym. W tym samym momencie jeden z mężczyzn próbuje zasłonić ją ręcznikiem.

Według zeznań funkcjonariuszy, kobieta złamała prawo nie tylko zakładając na siebie zbyt wyzywający strój, ale również spożywając alkohol w miejscu publicznym, co także jest wykroczeniem na wyspie Maafushi.

Świat w szoku. Lokalny komisarz próbuje łagodzić sytuacje

Kiedy cała sprawa wyciekła do mediów lokalny komisarz przyznał, że zatrzymanie nie zostało przeprowadzone w odpowiedni sposób. Dodał jednak, że na wyspie obowiązuje prawo, które zabrania noszenia strojów odsłaniających ciało.

W mediach społecznościowych komisarz policji Malediwów Mohamed Hameed przeprosił turystkę. Z jego wpisu możemy dowiedzieć się, że interwencja funkcjonariuszy nie została przeprowadzona zgodnie z procedurami. Dodał również, że zadba o to, by takie incydenty nie miały już miejsca w przyszłości.

Mimo że na wyspie Maafushi noszenie skąpego stroju odsłaniającego ciało w miejscach publicznych jest zabronione, w hotelach przymyka się na to oko ze względu na dużą liczbę gości z Zachodu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej
  4. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę
  5. Tragedia na lotnisku, samolot staranował pracownika, drugi w szpitalu. Film trafił do sieci
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł