Świat Krzysztof JackowskiFot. youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przewidział tragedię za granicą? Mówił o scenach z horroru

Świat w wizji Krzysztofa Jackowskiego miał stanąć w obliczu wielkiego zagrożenia. W związku z niedawnym wydarzeniami, do których doszło w Bejrucie, część osób zastanawia się, czy znany polski jasnowidz miał rację. W jego przepowiedniach była mowa o "pożarze wielkiego miasta". Zdania Polaków są podzielone.

Świat w ciągu ostatnich dni został dotknięty wielkimi tragediami. Do największych możemy zaliczyć wybuch magazynu w porcie w Bejrucie oraz wielki pożar w Adżmanie. Zarówno wydarzenia w Libanie, jak i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, okazały się bardzo groźne. Podczas gdy ludzie za granicą walczą o życie, część osób zastanawia się, czy Krzysztof Jackowski mógł to przewidzieć. Jasnowidz przekazuje swoje słowa internautom przez kanał na YouTubie.

Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacjiRzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacjiCzytaj dalej

Zgodnie z wizją Krzysztofa Jackowskiego, świat miał stanąć w płomieniach. Profeta mówił o pożarze w dużym mieście i zdradził, że tragedia nie dotknie Polski. W związku z tym znalazły się osoby, które połączyły jego słowa z wybuchem w porcie w stolicy Libanu czy też pożarem targu w przemysłowej dzielnicy położonego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Adżmanu. Jednak prawdopodobieństwo, że jasnowidz - czy też hochsztapler, jak sądzi duża część społeczeństwa - rzeczywiście przewidział te katastrofy, jest niewielkie.

Świat dotknięty klęskami

Świat dotknęły nie tylko wybuch w Bejrucie i pożar w Adżmanie. W wielu różnych regionach dochodzi do niebezpiecznych pożarów lasów, które ze względu na wysokie temperatury rozprzestrzeniają się bardzo szybko. Z żywiołem walczyli już strażacy w Portugalii, Francji oraz Grecji. Do rozległego pożaru doszło także w Polsce, gdy zaczął palić się Biebrzański Park Narodowy. Po ostatnich wydarzeniach w Libanie niektórzy przypomnieli wizję Krzysztofa Jackowskiego z niedalekiej przeszłości.

Jak dotąd nie ma dowodów, że Krzysztof Jackowski przewidział choćby jedną z klęsk, które dotknęły świat, niemniej można znaleźć osoby, które w to wierzą. Należy jednak pamiętać, że przesłanie internetowego celebryty nie mają nic wspólnego z nauką. Natomiast warto też mieć na uwadze, że każdy może mieć szczęście. Zwłaszcza że w związku z ocieplającym się klimatem, takie zjawiska jak pożary, może bez podawania szczegółów przewidzieć prawie każdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
2. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

Pozostaje mieć nadzieję, że świat w najbliższej przyszłości nie zostanie dotkniętymi kolejnymi tragediami. W wyniku wybuchu w Bejrucie zginęło co najmniej osób, natomiast około 4 tysięcy zostało rannych. Gotowość udzielenia pomocy potwierdziła już Polska Straż Pożarna, o czym pisaliśmy w innym artykule.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 20-letni Brazylijczyk już niedługo może zagrać w Legii Warszawa. Jego agent przekazuje ważny komunikat
  2. Dziennikarze udali się na grób Piotra Woźniaka-Staraka, zastali niespodziewany widok. Jest pusty?
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Kiedy sznaucer zobaczył właścicielkę, nie wytrzymał. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł