światFot. Facebook/Преоткрий Израел

Nurek dokonał pod wodą niezwykłego odkrycia. Spojrzał przez okno i aż się zaczerwienił

Świat pełen jest opuszczonych miejsc, w których czas się zatrzymał. Jedno z nich odkrył Gil Koplovitz w czasie eksplorowania wód przybrzeżnych Izraela. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zajrzał przez okno zardzewiałej konstrukcji.

Świat zapomniał już o podwodnym budynku znajdującym się w wodach przybrzeżnych w miejscowości Ejlat. Na końcu molo znajdują się schody prowadzące do tajemniczych drzwi. Patrząc od strony lądu, nie można podejrzewać, co znajduje się w środku. Wchodząc do wody, odkrywa się zupełnie inny świat.

Z ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataZ ostatniej chwili: koniec kultowego miejsca w Bieszczadach. Turyści je kochali, wielka strataCzytaj dalej

Nurek podpłynął do zardzewiałego obiektu i zajrzał przez okno. W środku było niewiele mebli, jednak jeden element zdradził, co to za miejsce. W głębi ujrzał scenę, a na niej pionową, błyszczącą rurę. Klub ze striptizem nie działa już od lat, jednak wnętrze zachowało swój charakter, a on na jego widok aż się zaczerwienił. Prawdopodobnie to jedyny na świecie podwodny klub nocny, jednak zamiast tancerek można tu zobaczyć jedynie ryby.

Świat zapomniał o tym miejscu

Koplovitz bardzo szybko ustalił, że znajdowała się tam kiedyś restauracja, a później działalność rozpoczął klub "Nymphas Show Bar". Zdjęcia z tego niezwykłego miejsca zamieścił w sieci internetowej, czym zainspirował nurków z całego świata.Od tamtej pory zamknięty lokal odwiedza więcej turystów niż w czasie jego działania. Przez szybę można zobaczyć naprawdę sporo. Miękkie kanapy, podłużna scena z wybiegiem i rura na jej końcu powoli pokrywają się kurzem.

Ejlat jest miastem wysuniętym najdalej na południe Izraela, nad Morzem Czerwonym. Pierwsi osadnicy pojawili się ok. 10 tysięcy lat temu, a obecnie oazę zamieszkuje blisko 50 tysięcy mieszkańców. Niewielu z nich wie, co znajduje się w wodzie na końcu molo i pewnie tak już pozostanie.

świat klub

Fot. Facebook/Преоткрий Израел

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Naturalny napój obniżający poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Jego przygotowanie jest banalnie proste
  3. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki
  4. Serce pęka, straszne sceny na Bliskim Wschodzie. Rozwścieczony tłum nie miał litości dla bezbronnej kobiety
  5. 50 lat temu powstało miasto, w którym doszło do strasznej katastrofy. Dziś nadal wielu boi się tam jechać
  6. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł