Suntago Park of Poland opinieScreen/youtube/Интересные путешествия

Podejrzane opinie o Park of Poland. Wyglądają dziwnie, nie wszystko z nimi w porządku

Suntago Park of Poland w końcu pokazał opinie na Google Maps, na które od dawna nalegali Polacy. Są jednak niecodzienne, wielu osób może się zdziwić.

Suntago Park of Poland to jeden z najbardziej wyczekiwanych obiektów w naszym kraju. Turyści śledzili wszystkie wieści dotyczące wodnego parku, oczekując na jego oficjalne otwarcie. Pierwszy dzień wielu odwiedzającym jednak przyniósł spore rozczarowanie, bowiem nie wszystko miało działać tak, jak powinno. Oburzenie spowodowało również to, że nie można było wystawiać opinii na Google Maps. Teraz funkcja ta znów się pojawiła, jednak u wielu wywołała zdziwienie.

Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z EuropyWykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z EuropyCzytaj dalej

Są opinie o Suntago, jednak wielu patrzy z podejrzliwością

Każdy większy obiekt ma swoją sekcję opinii na Google Maps. Użytkownicy mogą się dzielić tam swoimi przemyśleniami oraz wystawiać oceny, pokazujące przyszłym użytkownikom, czego mogą się po danym miejscu spodziewać. Przez pierwsze dni Park od Poland jednak nie miał tej funkcji, wokół czego pojawiło się wiele teorii.

Liczni internauci sugerowali, że być może jest to spowodowane krytycznymi komentarzami, które pojawiły się w sieci. Powstała specjalna grupa na Facebooku - Suntago Park of Poland opinie, w której turyści dzielili się swoimi doświadczeniami, bo nie mogli zrobić tego w oficjalnej wizytówce.

Park ogłosił po czasie, że funkcja ta została zablokowana przez Google, bowiem interakcji było zbyt dużo i funkcje systemowe nie wytrzymały. Teraz widok opinii wrócił i Suntago ma według niego 4,4 gwiazdki na 5, a opinie wydały 531 osoby. Jest jednak pewien problem.

Dzisiaj grzeje: 1. Jechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedziale
2. WHO pilnie ostrzega przed banknotami. Lepiej nie dotykajcie gotówki, konsekwencje mogą być tragiczne

Okazuje się, że nie można wykonać standardowego kliknięcia i zobaczyć komentarzy, które napisali internauci. Nie są widoczne również statystyki przyznawanych gwiazdek. Nie można wejść w żadną interakcję z oceną, co budzi wątpliwości. Aż trudno uwierzyć, że żadna spośród ponad 500 osób nie napisała żadnego komentarza, być może więc jest to kolejny problem systemowy. Suntago Park of Poland nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie, trudno więc stwierdzić, co znów dzieje się z ocenami na temat atrakcji.

suntago opinie

Screen/Google Maps

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda serialu znanego z TVN i Polsatu została zastrzelona we własnym domu. Porażające nagranie w sieci
  2. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty
  3. Polscy turyści uciekali przerażeni przed wilkami w Parku Narodowym. Do akcji musiała wkroczyć policja
  4. Pasażerowie Ryanair mogą bać się katastrofy. Jest opcja rezygnacji, ale warunki rozwścieczą turystów
  5. Dziesiątki turystów nieświadomie próbują przewieźć zabronioną rzecz samolotem. Nawet nie wiedzą, że nie wolno
  6. Hitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do giganta

Następny artykuł