stefe irwin łowca krokodylifot. wikipedia.org/ Richard Giles/ CC BY 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.pl

Steve Irwin, Łowca Krokodyli. Kto go pamięta?

Steve Irwin to jeden z najpopularniejszych podróżników na świecie. Był również przyrodnikiem, prezenterem telewizyjnym, a od 1991 również dyrektorem zoo. Jego programy śledziła ogromna publiczność. Odkrył nawet jeden gatunek żółwia, który został nazwany jego nazwiskiem.

Steve Irwin był jednym z najbardziej znanych i uwielbianych podróżników na całym świecie. Aż do jego śmierci w 2006, jego programy gromadziły przed telewizorami ogromną publiczność. Nawet teraz, po latach, wielu pamięta i wspomina tę niezwykłą postać.

345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjach345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjachCzytaj dalej

Steve Irwin - Łowca Krokodyli

Australijski podróżnik znany był przede wszystkim z serialu dokumentalnego „Łowca krokodyli”, który przez wiele lat emitowany był na antenie Animal Planet na całym świecie. Podróżnika zobaczyć można było w programie „Steve Irwin i weterynarze XXI wieku” o najnowszych metodach leczenia zwierząt.

Podczas programów najczęściej towarzyszyła mu żona, z którą mieli dwoje dzieci: córkę, Bindi Sue Irwin (ur. 1998), i syna, Roberta Clarence’a Irwina (ur. 2003). One również chętnie zwiedzały z nimi świat. Bindi doczekała się nawet własnego programu skierowanego do dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin
2. Wiadomości TVP wreszcie zabrały głos, wielu na to czekało. Prawie nikt nie spodziewał się podobnego materiału
3. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie

Steve Irwin zginął w 2006 roku w wypadku na Wielkiej Rafie Koralowej w okolicach Port Douglas w stanie Queensland, podczas kręcenia scen podwodnych programu dokumentalnego. Przyczyną tragedii było przebicie klatki piersiowej, a bezpośrednio serca, kolcem jadowym płaszczki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Całe życie dokarmiała bezdomne psy. Kiedy odeszła, na pogrzebie zjawili się niespodziewani goście
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło
  4. Kasia Tusk pokazała, co robi na plaży. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, fanki zielenieją z zazdrości
  5. Steffen Möller zabłysnął w "Europa da się lubić", nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  6. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł