squid marka huaweisquid

SQUID będzie dostarczał usługi newsowe dostępne w smartfonach marki Huawei

SQUID to intuicyjna i wygodna aplikacja newsowa, z której z zadowoleniem korzysta już wielu ludzi na świecie. Od dziś jednak lider branży media-tech pochwalić się będzie mógł obecnością na wszystkich smartfonach marki Huawei w Europie.

SQUID z pewnością jest lubianą aplikacją przez osoby, którym zależy na szybki dostępie do informacji newsowych. Od 26 lutego 2020 roku będzie ona dostępna na telefonach Huawei we wszystkich krajach europejskich. Huawei Assistant jest dostępny do pobrania z Huawei AppGallery.

SQUID - lider branży media-tech

Informacje newsowe, które dostarcza SQUID, dostępne będą zarówno w Huawei Assistant, jak i przeglądarce Browser. Uruchomienie go jest wyjątkowo proste - wystarczy jedynie przesunąć ekran smartfona w prawą stronę, by pojawiły się wiadomości. Dostępnych tam będzie wiele kategorii tematycznych, pochodzących od zróżnicowanych wydawców.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Huawei wybrał nas jako partnera dostarczającego kontent newsowy do smartfonów marki Huawei. Naszym celem jest inspirowanie młodych ludzi to czytania wysokiej jakości kontentu, jednocześnie umożliwiamy wydawcom zaangażowanym w ten projekt zwiększanie ruchu mobilnego, oraz dywersyfikowanie przychodów reklamowych - stwierdził CEO i założyciel aplikacji SQUID, Johan Othelius.

Wiadomości SQUID dla osób poszukujących informacji

SQUID posiada wiele wersji językowych. Dostosować go można do swoich preferencji oraz zainteresowań. Możliwy jest spersonalizowany dobór newsów z podziałem na konkretne kategorie, które szczególnie interesują odbiorcę.

Na ten moment SQUID dostępny jest w 51 krajach, zarówno w Europie, jak i innych częściach świata. Cieszy się wysoką oceną w sklepach z aplikacjami oraz pochlebnymi recenzjami specjalistów z dziedziny nowych technologii.

squid aplikacja

Następny artykuł