Sosnowiec kolejny raz zaskoczył Polakówwikipedia.org/ Aragorn25x (CC BY-SA 3.0)

Sosnowie znów na językach Polaków. Nie mieli żadnych skrupułów

Sosnowiec to miasto na południu Polski, które co jakiś czas zaskakuje nowymi, niezwykłymi informacji. Teraz znowu zaskoczyli Polaków. Powodem jest czyn, którego dopuściła się nieznana osoba. Za jego zachowanie będą musieli zapłacić mieszkańcy. Co się stało?

Sosnowiec to znane polskie miasto na południu kraju. Często dzieją się tam wręcz niewiarygodne rzeczy. Tak stało się też tym razem. Ta informacja nie spodoba się jednak mieszkańcom tego miasta, ponieważ będą musieli za to zapłacić. Wszystko przez jednego wandala.

Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniRząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniCzytaj dalej

Sosnowiec znowu zaskakuje. Nieodpowiedzialne zachowanie

Jak poinformowały służby miejskie w Sosnowcu, koniecznie jest wymienienie kilkudziesięciu litrów wody w ogromnej fontannie. Powód jest jednak niesamowity. W fontannie pojawiła się piana. Najprawdopodobniej anonimowa osoba wlała do niej substancję, która wywołała zapienienie się wody.

Miejski Zakład Usług Komunalnych podał te infomracje na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. - Gratulujemy ułańskiej fantazji... Przed nami wymiana 30.000 litrów wody... Zgadnijcie na czyj koszt - napisali w poście. Informacja nie spodobała się mieszkańcom Sosnowca. Pod zdjęciem fontanny z pianą mocno skrytykowano tego typu zachowanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Pojawiły się jednak też sarkastycznie komentarze, że widok jest atrakcyjny. "Nie było to mądre, ale w sumie nie wygląda źle ", "Ja bym zostawił. Jest lepiej niż było. Barwnika tylko jakiegoś dodajcie", "Wygląda lepiej niż wcześniej. I czyściej jakoś" - pisali internauci.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz zaapelował do Polaków. Ważne słowa w czasach pandemii koronawirusa
  2. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Nastolatek, który uciekł z poprawczaka wyrzucił psa przez okno. Powody porażają

Źródło: Polsat News

Następny artykuł