joanna koroniewskafot. instagram.com/ joannakoroniewska

Joanna Koroniewska w Sopocie odebrała fanom mowę. Nie da się oderwać oczu, pokazała się w pełnej krasie

Sopot jest jednym z najpopularniejszych miast turystycznych w Polsce. Z uroków kurortu skorzystała również Joanna Koroniewska, która wakacje spędza z mężem i dziećmi. Swoim ostatnim zdjęciem zachwyciła internautów.

Sopot jest prawdziwym rajem dla turystów, którzy chcą wypocząć nad polskim morzem. Chociaż lato już powoli dobiega końca, z ostatnich słonecznych dni zdążyła skorzystać Joanna Koroniewska, która opublikowała zdjęcie, wprawiające w zachwyt internautów.

Druzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbDruzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbCzytaj dalej

Joanna Koroniewska odwiedziła Sopot

Joanna Koroniewska cieszy się dużą sympatią wśród swoich obserwatorów, którzy nie szczędzą jej komplementów w komentarzach. Aktorka spędza wakacje w Sopocie z całą rodziną: mężem Maciejem Dowborem i ich dwoma córeczkami. W Trójmieście skorzystali z ostatnich dni wakacji, czas spędzając przede wszystkim na plaży.

Relacją z wakacji na bieżąco dzieli się na swoim Instagramie. W ostatnim poście Koroniewska opublikowała dwa zdjęcia: jedno, gdy stoi sama i drugie z mężem. Celebrytka zapytała swoich obserwatorów, czy wolą jak do zdjęć pozuje sama, czy jednak z małżonkiem.

- Sama na zdjęciu czy może jednak z mężem oto jest pytanie?!! Jak myślicie?!!? Czasami odnoszę wrażenie, że On mnie przesłania. Trochę swoim wdziękiem a trochę jednak swoimi gabarytami. Widocznie ON po prostu inaczej nie potrafi. - pisze Koroniewska na Instagramie - Razem czy jednak osobno- to pytanie nurtuje wielu „dziennikarzy” - zastanawia się celebrytka.

Internauci zwrócili jednak uwagę na szczupłą figurę aktorki, która pozowała na balkonie w bikini. W komentarzach wyrazili swój zachwyt dla jej wyglądu. Najważniejsze jest jednak to, że sama Koroniewska wydaje się szczęśliwa i zadowolona ze swojego wyglądu, co przekłada się na jej pozytywny odbiór.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Masz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedzieć
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

Internauci zdecydowali się odpowiedzieć na pytanie zadane przez koroniewską. Większość przemówiła jednogłośnie: "Sama! Maz widok zasłania!", "Czy sama,czy z mężem i tak od razu oczy kieruje na Ciebie, cudowna kobieto", "I tu ślicznie i tam pięknie" - czytamy w komentarzach pod postem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite nagranie trafiło do sieci. Pod balkonem kobiety zamieszkało stadko dzikich zwierząt
  2. Zagadkowe światła wokół komety. Naukowcy odkryli niesamowitą tajemnicę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać

Źródło: Instagram.com/ Joanna Koroniewska

Następny artykuł