Sopot odnalazł zaginioną.Fot. wikipedia/ kkic

Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły

Sopot zajął się początkowo bliżej niewyjaśnioną sprawą kobiety, która dosłownie “zniknęła w morzu”. Miejscowe zespoły ratownictwa wodnego zabezpieczały miejsce zdarzenia, jednak długo nie było śladów po zaginionej.

Sopot - to tutaj w godzinach wczesnoporannych kobieta o nieznanych personaliach na jednej z plaż weszła do wody i w pewnym momencie zniknęła pod powierzchnią. Na miejscu zdarzenia pracowali ratownicy, policja i zastęp straży pożarnej. Niestety, długo prace służb nie przynosiły żadnych efektów.

Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawialiNiestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawialiCzytaj dalej

Sopot: Zaginięcie kobiety przy wejściu nr 23

Jak informują dziennikarze Radia Gdańsk, do zdarzenia doszło dzisiaj (piątek, 21 sierpnia) na jednej z sopockich plaż. W okolicach godziny 4:00 nad ranem, kobieta weszła do wody i w pewnym momencie zniknęła pod jej powierzchnią. Cały Sopot usłyszał, że na miejscu są już lokalne służby, ale jeszcze przed godziną 11:00 nadal nie było śladu po zaginionej.

Sopot kilka godzin badał sprawę zaginionej. Jak informuje portal Trojmiasto.pl, służby otrzymały zgłoszenie jeszcze przed godziną 4:00 nad ranem (3:58). Ze wstępnych relacji świadka wynika, że kobieta weszła do wody w okolicach bramki numer 23 tuż przy molo. Na szczęście w okolicach 10:50 służby odnalazły zaginioną.

Sopot ze sprawą “felernej kąpieli”

Z relacji portalu Trojmiasto.pl wynika, że kobieta poszła w okolice mola, aby wykąpać się w wodach Bałtyku, jednak w pewnym momencie kontakt z plażowiczką się urwał. Po kilkugodzinnej akcji służb Sopot usłyszał o znalezieniu kobiety. Media podają, że 46-latka nie odniosła żadnych obrażeń. Wcześniej w podobnej akcji uczestniczyło aż 180 osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
2. Są ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragiczna
3. Zakładaj maskę, inaczej pocałujesz klamkę. Sklepy, w których nie zrobisz zakupów bez maseczki

- Około godziny 10:00, zaginiona kobieta skontaktowała się z mężczyzną, który zgłosił zaginięcie. Zadzwoniła na swój telefon, który był w posiadaniu tego mężczyzny. Po wyjściu z wody zebrał on bowiem wszystkie rzeczy kobiety z plaży i wezwał pomoc. Okazało się, że kobieta wypłynęła wcześniej na brzeg w innym miejscu i z uwagi na brak telefonu, nie mogła nawiązać kontaktu ze swoim towarzyszem - relacjonował w rozmowie z Trojmiasto.pl podkom. Radosław Talaśka, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacje
  2. Wiemy ile wynosi emerytura Jolanty Kwaśniewskiej. Czy kwota jest wystarczająca dla pierwszej damy?
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Karolina Korwin-Piotrowska jest wściekła. Przez lekkomyślność ludzi ucierpiał jej ukochany pies

Źródło: Radio Gdańsk/ Trojmiasto.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł