Sopot - znaleziskopixabay/b-sea

Spacerował spokojnie po Sopocie. Nagle zobaczył torbę. Zaniemówił jak zobaczył co jest w środku

Sopot kryje w sobie wiele interesujących zakątków do odkrycia. Każdego roku przyciąga dużo turystów, którzy z ciekawością odkrywają nieznane zakątki świata. Pewien mężczyzna podczas spaceru po mieście natrafił na swojej drodze na nietypowe znalezisko. Znalazł torbę z drogocenną zawartością. Musiał powiadomić policję.

Sopot potrafi zachwycić każdego, kto ceni sobie wypoczynek w mieście, a jednocześni lubi w wolnej chwili wybrać się w pobliże morza. Okazuje się, że spacery po nadmorskiej miejscowości mogą zachwycić nie tylko powalającymi widokami, ale także niespodziewanymi znaleziskami. Pewien turysta pochodzący spacerował po Sopocie, lecz nagle jego wzrok spoczął na bezpańskiej torbie z tajemniczą zawartością. Gdy zajrzał do środka, dosłownie odebrało mu mowę.

Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęMagda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęCzytaj dalej

Skarb na ulicach Sopotu

We wtorek oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska zapowiedziała, że policjanci szukają właściciela torby, która została znaleziona na ulicach Sopotu pod koniec sierpnia 2020 roku. Jego zawartość stanowiła ogromna suma pieniędzy. Szczęśliwym znalazcą był mieszkaniec Warszawy.

- Mężczyzna, spacerując ul. Kościuszki, zauważył leżące na chodniku pieniądze i przyniósł je do komendy policji. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić ich właściciela. Jeżeli jesteś właścicielem znalezionej gotówki, skontaktuj się z naszymi policjantami - apeluje Lucyna Rekowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Znaleziona torba czeka na właściciela

Do tej pory nikt nie zwrócił się do policji w sprawie zaginionej gotówki. Funkcjonariusze policji zachęcają właściciela oraz osoby znające jakiekolwiek szczegóły na temat znalezionych pieniędzy są proszone o kontakt telefoniczny z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji, lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie w celu potwierdzenia prawowitego posiadacza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: podroze.onet.pl

Następny artykuł