ślub Zofii ŚlotałyFot. instagram.com/@miss_zi

Polska gwiazda wzięła ślub. Na placu było pełno turystów. Nikt o niczym nie wiedział

Ślub polskiej gwiazdy odbył się w pięknym miejscu. Tuż obok byli turyści, ale o niczym nie wiedzieli. Wyjątkowa ceremonia była utrzymywana w tajemnicy aż do samego końca. W końcu pojawiły się zdjęcia.

Ślub Zofii Ślotały nie był hucznym wydarzeniem, na które próbowali wejść paparazzi. Wraz z Kamilem Haidarem zaplanowała go tak, by nikt poza zaproszonymi gośćmi o niczym nie wiedział. Udało jej się zachować ten moment dla siebie, chociaż ceremonia odbyła się w niezwykle popularnym miejscu. Tuż obok spacerowali turyści.

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieOkropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieCzytaj dalej

Ślub ukrywany do samego końca

Zofia Maria Ślotała jest znaną polską stylistką, której pracę mogliśmy zobaczyć m.in. na antenie w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", gdzie prowadziła mini program o początkujących projektantach. Jest absolwentką Istituto Europeo di Design w Mediolanie. Pracowała przy sesjach do najpopularniejszych magazynów o modzie, takich jak "InStyle" czy "Glamour". Współpracowała także z projektantem mody Łukaszem Jemiołem.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar są parą od 2015 roku. Mają już dwoje dzieci, a zaręczyli się latem 2019 roku w pięknej scenerii na Mazurach. Stylistka zupełnie się tego nie spodziewała, chociaż wcześniej wiedzieli już przyjaciele. Od tego czasu minęło niewiele ponad rok, a para jest już formalnie małżeństwem. 23 września powiedzieli sobie "tak".

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Pieniądze od rządu miały pomóc tysiącom Polek i Polaków. Uważaj, teraz może zapukać skarbówka
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

W środę raczej nikt sie nie spodziewał, że trafi na ślub znanej pary w jednym z najpiękniejszych parków w Warszawie. Ceremonia odbyła się w Łazienkach Królewskich, a wesele w prestiżowej restauracji Belvedere znajdującej się niedaleko. W uroczystości wzięło udział tylko 20 osób, w tym Agnieszka Woźniak-Starak, która jest przyjaciółką Zofii. Turyści, których zawsze widuje się w Łazienkach Królewskich, nie mieli pojęcia o sekretnym ślubie w tym wyjątkowym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: Fakt

Następny artykuł