ślub sesja zdjęciowaFot. Pixabay.com toanmda

Panna młoda zrobiła sesję ślubną w lesie. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, wielu jest zdruzgotanych

Ślub to zawsze wyjątkowa okazja i jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Jednak ta sesja zdjęciowa z pewnością przejdzie do historii. Mnóstwo osób czuje szok, gdy dostrzega pewien szczegół. Panna młoda postanowiła zrobić niecodzienne zdjęcie wraz z druhnami. O szczegółach napisał portal Wirtualna Polska.

Ślub to szczególna chwila dla wszystkich zgromadzonych. Dla pary młodej to prawdopodobnie jeden z najważniejszych dni w całym życiu, który oznacza rozpoczęcie nowe etapu. To wesele jednak przejdzie do historii dzięki niecodziennej sesji zdjęciowej, na którą zdecydowała się panna młoda. Kobieta wpadła na dość szokujący pomysł, który zdziwił wiele osób. Wszystko przez pewien detal.

Będą problemy w przemieszczaniu się po Polsce. Znamy szczegóły, pilna wiadomość dla PolakówBędą problemy w przemieszczaniu się po Polsce. Znamy szczegóły, pilna wiadomość dla PolakówCzytaj dalej

Z pewnością wiele osób zrobiło mnóstwo zdjęć, by móc po latach wspominać swój ślub. Na ten sam pomysł wpadła Rachael Downs, ale kobieta zdecydowała, że jej sesja ślubna będzie miała wyjątkowy charakter. Jej fotografie zszokowały internautów. Wszystko za sprawą pewnego szczegółu. Niewiele osób odważyłoby się zapozwać przed fotografem w ten sposób.

Ten ślub przeszedł do historii. Wszystko za sprawą niecodziennej sesji zdjęciowej

Organizując ślub, większość par poważnie traktuje również element, jakim jest sesja zdjęciowa. Czasem można wręcz odnieść wrażenie, że nowożeńcy prześcigają się w pomysłach na upamiętniające fotografie, by być jak najbardziej oryginalnymi. W sieci możemy znaleźć mnóstwo sesji, które robią ogromne wrażenie. Pomysł Rachael Downs to jednak prawdziwy hit.

Rachael Downs miała ślub w październiku 2019 roku. Po tym, jak wraz z mężem powiedzieli sobie symboliczne „tal”, kobieta zabrała swoje druhny i udała się na sesję zdjęciową. Wtedy wydarzyło się coś niecodziennego. Jedna z przyjaciółek panny młodej była matką malutkiego dziecka. Druhna była na etapie karmienia piersią. To przyczyniło się do powstania szokującej sesji.

Gdy panna młoda zarządziła pozowanie do sesji zdjęciowej, jedna z jej przyjaciółek Allison Hepler właśnie odciągała pokarm dla dziecka za pomocą laktatora. Rachael Downs uznała, że nie stanowi to żadnego problemu i zaproponowała, aby jej druhna zapozowała do zdjęcia z urządzeniem. Chociaż pomysł ten może wydawać się szokujący, uczestniczki uroczystości uznały, że nic nie stoi na przeszkodzie.

Tak powstało zdjęcie ślubne, na którym widać pannę młodą wraz z druhnami i laktatorem. Dla pozostałych kobiet fakt te nie stanowił żadnego problemu. Efekt? Sesja trafiła do internetu szybko stała się witałem, chociaż wywołała również kontrowersyjne emocje oraz potrzebną dyskusję. Okazuje się, że karmienie piersią w miejscach publicznych to nadal temat problematyczny.

Nagłe słowa premiera Morawieckiego. Cała Polska w strefie czerwonej? Dotknie wszystkich Polaków, również turystówNagłe słowa premiera Morawieckiego. Cała Polska w strefie czerwonej? Dotknie wszystkich Polaków, również turystówCzytaj dalej

Zdjęcie ślubne udostępniły tysiące osób. Ze strony kobiet pojawiły się głosy akceptacji oraz wsparcia. Karmienie piersią w miejscach publicznych od pewnego czasu pozostaje tematem kontrowersyjnym. Wiele matek obawia się, że taka czynność wciąż nie jest akceptowana społecznie. Jednak coraz więcej osób podkreśla, że niepotrzebnie. Zarówno karmienie, jak i odciąganie pokarmu to naturalna rzecz.

Organizując ślub, Rachael Downs wraz z druhnami, przede wszystkim Allison Hepler, przyczyniły się do wzmocnienia dyskusji społecznej na temat karmienia piersią w miejscach publicznych. Pod sesją fotograficzną tysiące internautek przyznało, że żadna z kobiet nie powinna się wstydzić tej czynności ani odciągania pokarmu za pomocą laktatora. Panna młoda była nieco zdziwiona taką reakcją, ale przyznała, że to ją ucieszyło.

– Nie sądziłyśmy, że zdjęcie zyska taką popularność, ale cieszymy się, że tak się stało – słowa Rachael Downs cytuje Wirtualna Polska.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo co z wolnym na Wszystkich Świętych, wszystko jasne. Ważna wiadomość dla podróżujących
2. Zapomnisz i zapłacisz nawet 8400 zł. Od nowego roku kary dla właścicieli samochodów pójdą ostro w górę
3. Porażająca wiadomość z Chin. Wyjawili, gdzie wykryli koronawirusa, cały świat nie dowierza

Autorką tego zdjęcia jest Amber Fletcher – także kobieta, co warto podkreślić. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, dlaczego Magda Gessler nie przyszła na ślub własnej córki. Powód może wywołać zdziwienie wśród internautów.

RMF: będą nowe restrykcje w Polsce. Wyjawili szczegóły, tysiące Polaków będzie wściekłych, uderzy też w turystówRMF: będą nowe restrykcje w Polsce. Wyjawili szczegóły, tysiące Polaków będzie wściekłych, uderzy też w turystówCzytaj dalej

ślub

OBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  2. Rząd wprowadzi nowe świadczenie na czas pandemii. Możliwe 100 proc. dodatku do pensji i pełna wypłata podczas kwarantanny
  3. Anna utknęła w Grecji na kwarantannie. Nie wytrzymała, powiedziała jak całą prawdę. Skandal
  4. Lasy Państwowe pokazały niebywałe nagranie. Czarna "zjawa" przemierza lasy
  5. Minister nie wytrzymał, na antenie zwrócił się do Polaków. Chodzi o wyjazdy na 1 listopada
  6. Z bólem serca oddał pitbulla do schroniska. Niewiarygodne, kto go do tego przymusił
  7. Syrop z owoców czarnego bzu ma potężne działanie. Jest niezbędny w sezonie jesienno - zimowym

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł