Ślub Joanny Przetakiewicz w Grecjiinstagram.com/joannaprzetakiewicz

Polska gwiazda wzięła ślub na rajskiej wyspie. W powietrzu wisiał skandal. Jest zdjęcie z przyjęcia

Ślub to dla wielu osób najważniejsze wydarzenie w życiu. Z tego powodu niektórzy decydują się na ceremonię w wyjątkowym miejscu. Tak zrobiła między innymi jedna z polskich gwiazd, która pobrała się w kraju popularnym wśród turystów. To było piękne wydarzenie. Historia ich związku jej kontrowersyjna.

Ślub w pięknej scenerii w kraju nad Morzem Śródziemnym to coś, na co zdecydowała się jedna z polskich gwiazd. Celebrytka wyszła za narzeczonego, z którym zaczęła spotykać się w cieniu skandalu. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z pięknej uroczystości. Gdzie odbył się zaślubiny?

Śmierć ikony polskiego kina. Od 6 lat jej grób jest odwiedzany przez setki turystów. Wszyscy pamiętają jej uśmiechŚmierć ikony polskiego kina. Od 6 lat jej grób jest odwiedzany przez setki turystów. Wszyscy pamiętają jej uśmiechCzytaj dalej

Ślub polskiej gwiazdy w turystycznym kraju

Gwiazda, która wyszła za mąż to Joanna Przetakiewicz. Poślubiła Rinke Rooyense'a, znanego producenta programów telewizyjnych. Para zaręczyła się we wrześniu, a więc nie zwlekała długo ze ślubem. Jakiś czas temu wzięli ślub cywilny w Warszawie, a teraz zdecydowali się na wesele w Grecji. Wszyscy ubrani byli na biało. Wyglądało to pięknie.

"Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością" - napisała pod zdjęciem Przetakiewicz.

"Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu "I will never love again" – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za miłość" - dodała. Pod zdjęciem posypały się gratulacje od internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. TVP Info znalazło sobie nowego "eksperta" po aktorze i gwiazdorze disco polo. Zrobi karierę?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Joanna i Rinke poznali się w 2010 roku. Oboje byli wtedy w innych związkach, jednak zakochali się w sobie. Krytykowano wtedy, że zostali swoje ówczesne związki. Okazało się to jednak dobrym pomysłem, ponieważ są już razem 10 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maltańczyk wygrał nagrodę najsłodszego psa na świecie. Dawniej żył w fabryce psów, nikt go nie kochał
  2. Poznajesz? Niewiele osób zna zastosowanie zapomnianej kulki
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Pies ze schroniska przytula się do każdej osoby. Próbuje znaleźć opiekuna, kto da mu szansę?

Źródło: Fakt

Następny artykuł