ślub obłędne miejsceFot. Pixabay.com debowscyfoto

Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech

Ślub odbył się w kameralnych warunkach, ale zorganizowano go w obłędnym miejscu. Przepiękne zdjęcia dotarły już do mediów społecznościowych i wywołały furorę. Takiej ceremonii można pozazdrościć polskiej gwieździe. Składamy serdeczne gratulacje. To jeden z najważniejszych momentów w jej życiu. Wiedzieliście o tym?

Ślub w czasach pandemii nie jest wydarzeniem, które łatwo zorganizować. Jednak udało się to polskiej gwieździe, która przeżyła jeden z najważniejszych momentów w swoim życiu. Ceremonia odbyła się w kameralnym gronie, ale Polka wybrała obłędne miejsce. Teraz wszyscy możemy jedynie pozazdrościć i życzyć nowożeńcom wszystkiego najlepszego. W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia z tego zdarzenia.

TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadająTVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadająCzytaj dalej

Każdy, kto przełożył swój ślub na okres jesienny, ma prawo do niepokoju. Chociaż jeszcze nie tak dawno mówiło się o coraz lepszej sytuacji, obecnie wiele wskazuje na to, że Europa mierzy się z drugą falą zarażeń. W naszym kraju padają zatrważające rekordy – w ciągu ostatnich dni liczba zarażonych koronawirusem dziennie przekracza tysiąc osób. Niektórzy jednak postanowili zorganizować ceremonię.

Ślub Adrianny Janowicz w pięknym miejscu. Są już zdjęcia.

Ślub Adrianny Janowicz został zorganizowany w kameralnej atmosferze. Polska gwiazda wyszła za mąż kilka dni temu. Chociaż ceremonia odbyła się po cichu, to para młoda cieszyła się tą wyjątkową chwilą w przepięknym miejscu. Janowicz postanowiła przeżyć tę chwilę w jednym z najpopularniejszych miejsc w Turcji. Zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, jedynie to potwierdzają.

Adrianna Janowicz wzięła ślub w jednym z najpiękniejszych kurortów tureckich – Bodrum. Polska sprinterka wyszła za fizjoterapeutę Kacpra Półtoraka. Od teraz będzie się już przedstawiała jako Adrianna Janowicz-Półtorak. Oglądając zdjęcia, możemy zobaczyć piękną parę w miłosnym uścisku na tle morza. Lokalizacja wskazuje na to, że nowożeńcy przebywali w ośrodku Blue Dreams Resort & SPA.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF przekazało złą informację. Zakaz od 22 dla wszystkich Polaków? Boleśnie odczują go również turyści
2. Matka Martyniuka nie zamierza go już bronić, niespodziewanie zaczęła wyciągać brudy. "Lubi ściągać dziewczyny do domu"
3. Dramatyczne nagranie z zagranicy wstrząsnęło milionami. Tragedia na oczach kamer, o której mówi cały świat

Adrianna Janowicz to gwiazda polskiego sportu, która zasłynęła przede wszystkim z biegów na 400 metrów. Podczas IAAF World Relays w Nassau zdobyła srebro, co jest jej największym jak dotąd osiągnięciem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o podróżach Magdy Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ledwo żywy kocurek nic nie widział przez zaropiałe oczka. Przeszedł wielką metamorfozę, co za zmiana
  2. ING Bank Śląski wprowadza innowacyjne zmiany. Chodzi o płatności kartą
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Pomogła głodnej kotce w potrzebie. W zamian za ratunek otrzymała zdumiewającą nagrodę

Źródło: o2.pl

Następny artykuł