Śląsk bada sprawę spod Raciborza.Fot. Flickr.com/Prez Szczepaniuk/CC BY-NC 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/ (zdjęcie ilustracyjne)

Tragedia na południu Polski. Nic nie dało się zrobić. Na miejscu dramatu pojawiły się służby

Śląsk obiegła wiadomość o tragicznym wypadku, w wyniku którego zginęła nastolatka. Obecnie służby badają sprawę, jednak nie ma zgodności co do okoliczności śmierci mieszkanki Krzanowic.

Śląsk stał się miejscem tragicznego wypadku, w wyniku którego życie straciła 15-letnia mieszkanka Krzanowic (powiat raciborski). W sprawie interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, lecz nie udało się uratować poszkodowanej nastolatki. Pojawiły się już pierwsze scenariusze opisujące potencjalny przebieg zdarzenia.

Szukają gości Energylandii. W parku rozrywki pojawił się koronawirusSzukają gości Energylandii. W parku rozrywki pojawił się koronawirusCzytaj dalej

Śląsk: Niewyjaśniona śmierć 15-latki

Do zdarzenia doszło w czwartek (6 sierpnia) około godziny 10:30 w Krzanowicach niedaleko Raciborza. Według relacji Radia Zet i regionalnego portalu terazraciborz.pl, w sprawie interweniował zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co więcej, Śląsk obiegła informacja, że w akcję zaangażowała się również lokalna straż pożarna, lecz nadal nie ma zgodności co do przebiegu całego zdarzenia.

Ratownicy podjęli się próby resuscytacji 15-latki, lecz nie udało się uratować poszkodowanej. Akcja trwała ponad godzinę. Teraz Śląsk bada przebieg czwartkowego zdarzenia, a służby podjęły próbę wykluczenia najmniej prawdopodobnych przyczyn wypadku. Co ważne, pojawiły się nawet przypuszczenia o rzekomym samobójstwie nastolatki.

Śląsk ze sprawą nastolatki z Krzanowic

Jak podają dziennikarze Radia Zet, lokalna policja odrzuca podejrzenia o rzekomym samobójstwie nastolatki. Co więcej, funkcjonariusze dementują doniesienia, iż w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie. Ponadto, komenda nie podała dokładnego miejsca zdarzenia, gdzie miało dojść do czwartkowego wypadku, a Śląsk nadal czeka na szczegóły interwencji służb.

Dzisiaj grzeje: 1. Prawdziwy armagedon na plaży w Dębkach. W głowie się nie mieści
2. Emerycie, wiemy już, jaka czeka cię waloryzacja w 2021 roku. Będzie naprawdę dobrze

Pewne jest, iż miejsce zdarzenia zabezpieczają służby porządkowe, a sprawą zajmuje się lokalna prokuratura. Co ważne, niewyjaśnione okoliczności śmierci w okolicach Raciborza zbiegły się również z kontrowersyjnymi doniesieniami o regionalnej kolei. Okazuje się, że do bliżej nieokreślonych wypadków dochodzi także na peronach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska pokazała wózek swojego synka. To prawdziwa karoca warta fortunę (FOTO)
  2. Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osób
  3. Rzecznik rządu zabiera głos. Chodzi o kwarantannę dla Polaków wracających z wakacji
  4. Niewiarygodne sceny w Zakopanem. Wszystko nagrali
  5. Grała o 125 tys. zł w Milionerach, miała pytanie turystyczne. Postawiła wszystko na jedną kartę
  6. Mężczyzna złapał wyrzuconego na plażę rekina za ogon. Dramatyczne sceny nagrała kamera

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł