Skorzęcin prawdziwy horrorFot. YouTube Moje Gniezno

Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy horror

Skorzęcin żyje skandalem, do którego doszło w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym. Gdy turyści zobaczyli zdarzenie, zaczęli uciekać w popłochu. Wszystko przez grupę agresywnych osób, która rozpętała na terenie obiektu piekło. Jedna z osób została ofiarą bezwzględnej przemocy. W sieci pojawił się materiał wideo, na którym widać starcie z bezlitosnymi napastnikami.

Skorzęcin nadal nie może otrząsnąć się po szokujących scenach, jakie wydarzyły się w ośrodku wypoczynkowym nad polskim morzem. Wszystko działo się bardzo dynamicznie, a gdy turyści zrozumieli, że znaleźli się w stytuacji realnego zagrożenia, zaczęli uciekać w popłochu. Na terenie obiektu grupa agresywnych osób zaatakowała mężczyznę. Napaść została udokumentowana, a metriał wideo pojawił się na platformie YouTube udostępniony przez Moje Gniezno.

Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandalCzytaj dalej

Cały Skorzęcin żyje wydarzeniami, do których doszło w czwartek 30 lipca na terenie jednego z lokali. Około godziny 2:00 grupa agresywnych osób dopuściła się bestialskiej napaści na mężczyźnę. Zachowaine napastników było szczególnie bezwzględne i przemocowe, co zakończyło się bardzo poważnymi obrażeniami ofiary. Świadkowie zdarzenia zaczęłi uciekać w obawie, że spotka ich ten sam los. Relacja z tego zdarzenia pojawiła się na portalu moje-gniezno.pl.

Skorzęcin: krew, krzyki i uciekający turyści w środku nocy

Skorzęcin był miejscem wyjątkowo brutalnego zdarzenia, co potwierdzają relacje świadków. Turyści, którzy widzieli brutalne pobicie mężczyzny, opowiadają o dużej ilości krwi i wyjątkowo agresywnym zachowaniu napastników. Grupa kilku osób dopuściła się napaści na mieszkańca gminy Witkowo. Według serwisu Super Express jeden ze świadków przyznał, że widział, jak na ofierze połamano trzy krzesła.

Wydarzenia w miejscowości Skorzęcin skończyły się dla pobitego mieszkańca gminy Witkowo bardzo drastycznie. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Na nagraniu widać, jak jest wielokrotnie kopany przez napastników, następnie pozostaje na ziemi bez ruchu. Uprzedzamy, że treść materiału wideo opublikowana przez lokalny przedstawia przykład wyjątkowo brutalnej postawy. Jeden z napastników groził także innym osobom, które przebywały w lokalu oraz obsłudze obiektu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ostrzeżenia pierwszego stopnia dla Polaków na wakacje. Bardzo ważne
2. Będzie wzrost emerytur do 2400 zł. Nie dostaną wszyscy, warunek jest jeden

Po tym, jak Skorzęcin był miejscem brutalnej napaści, funkcjonariusze rozpoczęli czynności. Policji udało się już zatrzymać 44-latka z Ostrowa Wielkopolskiego, który usłyszał zarzuty. Mężczyźnie za napaść grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Służby poszukują jeszcze pozostałych uczestników, którzy brali udział w zdarzeniu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o karach, które posypały się w Sopocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważne oskarżenia wobec Legii Warszawa. "Wszyscy są winni, tylko nie oni"
  2. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi

Źródło: Super Express

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł