Sklepy w całej Polsce będą zamkniętepixabay.com ElasticComputeFarm

Już za kilka godzin zamykają sklepy. Największa swoboda będzie w miejscach turystycznych

Sklepy w całej Polsce będą zamknięte. Warto się pospieszyć i zrobić najpotrzebniejsze zakupy. Cała sytuacja związana jest z decyzją polskiego rządu. Wielu Polaków będzie zaskoczonych.

Sklepy, każdego dnia pomagają ludziom zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze artykuły życia codziennego. Nieważne, czy jesteśmy w miejscu stałego zamieszkania, czy też przebywamy właśnie na wymarzonych wakacjach - otwarty sklep to podstawa i codzienny komfort. Niestety jak się okazuje, nie zawsze może być tak kolorowo. Warto się spieszyć, ponieważ już za kilka godzin zamykają sklepy w całej Polsce.

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieOkropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieCzytaj dalej

Zamknięte sklepy w Polsce

Już za kilka godzin, a dokładnie w niedzielę 27 września, sklepy na terenie całej Polski będą zamknięte. Jest to oczywiście związane z ustawą, która weszła w życie kilka lat temu. Niestety mimo upływającego czasu, nie wszyscy Polacy zdążyli się przyzwyczaić do niedziel niehandlowych. Dlatego, póki jest na to czas, można jeszcze dziś wybrać się na zakupy i zaopatrzyć się w niezbędne dla nas i bliskich artykuły.
Zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, w bieżącym roku handlowe niedziele będą obowiązywały tylko w grudniu. Mowa tutaj o dwóch niedzielach, które poprzedzają Boże Narodzenie, czyli 13 i 20 grudnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędności czasu i pracy
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

Niedziela niehandlowa - sytuacja w kurortach

Ku zadowoleniu tysięcy Polaków, najbardziej komfortowa sytuacja będzie obowiązywała w miejscowościach turystycznych, ale nie tylko. Według ustawy 32 rodzaje obiektów handlowych zostały wyłączone z zakazu. Mowa tutaj o kawiarniach, lodziarniach, cukierniach, stacjach paliw itd., a tych, jak wiemy, w kurortach w całej Polsce nie brakuje. Jeśli wyruszyliście właśnie na krótki urlop, to możecie spać spokojnie. Będzie gdzie zjeść i napić się kawy.

Należy pamiętać, że w Polsce wciąż trwa epidemia, dlatego warto wziąć sobie do serca wszelkie procedury związane z wymogami sanitarnymi. Nie obowiązuje już limit klientów, lecz nadal obowiązuje wymóg noszenia maseczek, używania płynów dezynfekujących oraz rękawiczek jednorazowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: RMF

Następny artykuł