siostry nie żyjąfot. facebook

Dwie dziewczynki nie żyją, odpoczywały latem na hamaku. Rodzice ostrzegają

Siostry i ich rodziców spotkała ogromna tragedia. Dziewczynki podczas wakacji bawiły się w hamaku. Do dramatu doszło niespodziewanie. Niestety media potwierdziły przykre informacje - obie dziewczynki zginęły. Rodzice zaapelowali do innych opiekunów o wzmożoną czujność podczas wypoczynku ich dzieci.

Siostry wypoczywały na hamaku zanim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ich rodzice byli pewni, że dziewczyny znajdują się w bezpiecznym otoczeniu i nic im nie grozi. Niestety w pewnym momencie nastąpiło dramatyczne wydarzenie. Media potwierdziły przykre informacje o śmierci dziewczynek. Po tym opiekunowie nastolatek zaapelowali do innych rodziców, aby zwrócili szczególną uwagę na to, w jakich warunkach bawią się i odpoczywają ich dzieci.

Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie rozegrał się prawdziwy dramat a hotel wciąż pozostaje otwartyPonad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie rozegrał się prawdziwy dramat a hotel wciąż pozostaje otwartyCzytaj dalej

Hamak, w którym bawiły sie siostry, był rozwieszony między drzewem a ceglanym filarem. Dziewczynki bardzo często korzystały z niego podczas wypoczynku. Przebywające w amerykańskim stanie Ohio Scout i Chasey Scaravilli uwielbiały bawić się w przydomowym ogródku. Nic nie wskazywało na to, że ta okolica mogłaby być niebezpieczna. Pewnego dnia jednak wydarzył się niefortunny wypadek. Dziewczynki akurat bawiły się w hamaku, gdy zawalił się na nie ceglany filar. Siostry doznały poważnych obrażeń.

Siostry zginęły podczas wypoczywania w hamaku

Jak informuje telewizyjna stacja WKYC Cleveland, obie siostry zginęły niedługo po wypadku w wyniku poważnych obrażeń. Tragiczny wypadek, którzy przeżyła rodzina w amerykańskim stanie Ohio, sprawił, że do debaty publicznej wrócił temat bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji. Ojciec dziewczynek zgodził się wziąć udział w specjalnym programie lokalnej telewizji, aby opowiedzieć o nieszczęściu, jakie go spotkało. Podczas emisji mężczyzna zaapelował do wszystkich opiekunów o wzmożoną czujność.

- Nie winię nikogo, nie winię siebie, nie winię dziewczynek. Sprawdzałem konstrukcję sto razy. Nie sądziłem, że taki solidny filar może tak łatwo się zawalić - słowa ojca Scout i Chasey Scaravilli cytuje portal WP Parenting.

Okazuje się, że siostry nie są jedynymi osobami, które odniosły obrażenia podczas korzystania z hamaku. Twórcy amerykańskiego programu zwrócili uwagę na fakt, że każdego roku dochodzi do wielu wypadków, w wyniku których cierpi wielu Amerykanów. Najczęściej dochodzi do złamań nóg i rąk, chociaż przypadki śmiertelne są rzeczywiście szczególnie rzadkie. Jeśli chcemy, aby wypoczynek w hamaku nie skończył się tragedią, powinniśmy pamiętać o tym, aby zawiesić go na stabilnych podporach.

Dzisiaj grzeje: 1. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia
2. Lidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długo

Nastoletnie siostry bez wątpienia są tragicznym przykładem, jednak kontuzje grożą wszystkim, którzy zapomną o zasadach bezpieczeństwa, zawieszając hamak. Dlatego musimy pamiętać, aby w trakcie montowania pamiętać o tym, że hamak musi być w stanie udźwignąć odpowiednie obciążenia. Jednym z polecanych rozwiązań jest skorzystanie ze stalowego stelażu lub przymocować go do ściany. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o śmierci 6 osób. Informacje potwierdził Polsat News.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  2. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód

Źródło: WP Parenting

Następny artykuł