Selfie z wakacjiyoutube.com Daily Mail

Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję

Selfie jest chyba najczęściej wykonywanym zdjęciem na świecie. Dwie kobiety postanowiły zrobić sobie właśnie taką pamiątkową fotografię z wakacji. Nie przewidziały, że znajdą się akurat w takim miejscu i czasie. Okazało się, że uwieczniły niebywały szczegół.

Selfie zazwyczaj jest piękną pamiątką z wakacji. Nic dziwnego, że turyści często decydują się uwiecznić siebie i swoich bliskich w taki właśnie sposób. Nie inaczej było i tym razem. Dwie kobiety chciały na zawsze zapamiętać swój wyjazd do Londynu, robiąc niby zwyczajne zdjęcie. Dopiero kiedy przyjrzały mu się bliżej zauważyły rzecz, z którą natychmiast udały się na policję. Nie mogły zwlekać ani chwili.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćPorażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćCzytaj dalej

Selfie zawierało wstrząsający szczegół

Nina Spencer jest Tajka, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. W pewne wakacje postanowiła zaprosić do siebie przyjaciółkę, Toi, mieszkająca na dzień w ich ojczyźnie. Ta się zgodziła. Zaczęły wspólnie zwiedzać Londyn, beztrosko przechadzając się uliczkami klimatycznego miasta. Co jakiś czas koleżanki robiły sobie zdjęcia, aby upamiętnić wspólnie spędzone chwile. Jednym z takich momentów była chwila, gdy przechodziły Cambridge Circus w kierunku Palace Theatre w samym centrum stolicy. Nie spodziewały się, że jedno z nich zarejestruje tak porażający szczegół.

Cały czas miały ze sobą selfie stick i uruchomiony telefon. Początkowo nie zwróciły uwagi na 3 dziewczyny, które za nimi podążały od jakiegoś czasu - po prostu świetnie spędzały razem czas. Nieco później Nina dokonała przerażającego odkrycia. Okazało się, że z jej torebki zniknął markowy portfel z całą zawartością - 400 funtów. Zamiast panikować postanowiła przejrzeć, co udało się zarejestrować na urządzeniu i zamarła.

Zdjęcie pokazało prawdę

Kiedy kobiety przyjrzały się zdjęciu zauważyły jedną, bardzo niepokojącą rzecz. Postanowiły nie zwlekać ani chwili dłużej i od razu iść na policję. Okazało się, że dzięki zbiegowi okoliczności udało im się uchwycić moment, gdy kieszonkowiec okradał Ninę. Jak się okazało, jedna z 3 nastolatek idących za nimi była złodziejką. Na posterunku od razu wszczęto poszukiwania nieuczciwej dziewczyny. Całe wydarzenie można zobaczyć na kanale Daily Mail w serwisie Youtube.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpoczęcie roku szkolnego pod znakiem zapytania. Polacy zabrali głos
2. IMGW bije na alarm, bezlitosne żywioły uderzą w Polskę. Trąby powietrzne są tylko częścią
3. Rząd rozszerza obostrzenia. Polacy uziemieni na dłużej

Materiał zamieściła także w sieci, aby ostrzec wszystkich innych przed kieszonkowcami. Często ich metody działania są tak dyskretne i sprytne, że nemal nie da się nie zauważyć kradzieży. Ważne jest zwłaszcza dla kobiet, aby nosiły swoje torebki blisko ciała, zawsze zasunięte lub zapięte. Na wyjazd dobry pomysłem jest kupienie specjalnej torby, która zawiera zabezpieczenia przed kradzieżą, jak metalowe wzmocnienie wszyte w podszewkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, oniemieliśmy. Chodzi o bardzo znaną postać
  2. Prowadząca "Nasz nowy dom" uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gest
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kraków. Właściciel agresywnego bulteriera usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł