Sara potrzebuje pomocyFot. Zrzutka.pl

Polska podróżniczka ledwo uszła z życiem. Pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy, by stanąć na nogi

Sara jest polską podróżniczką, której do tej pory nic nie było w stanie zatrzymać. Podróżowała po świecie i niosła pomoc, życie jednak jest nieprzewidywalne. Teraz to ona potrzebuje wsparcia - razem możemy pomóc Sarze stanąć na nogi!

Sara jeszcze do niedawna cieszyła się życiem, podróżowała i czerpała z życia pełnymi garściami. Jeździła po świecie i niosła pomoc tak jak umiała - uczyła dzieci z biednych dzielnic w Kolumbii angielskiego, a na japońskich wsiach prowadziła lekcje gry na wiolonczeli. Dawała ludziom swoje dobro i uśmiech, los jest jednak przewrotny. Spotkała ją tragedia i teraz sama musi prosić o pomoc, by ruszyć dalej w świat. Przeżyła cudem, a teraz wszyscy musimy zawalczyć o kolejny cud - by stanęła na nogi.

Niesamowite zjawisko, turyści się zakochali. Ma kolory jak z bajki, przepiękneNiesamowite zjawisko, turyści się zakochali. Ma kolory jak z bajki, przepiękneCzytaj dalej

Sara musi stanąć na nogi, każdy może pomóc

Sara jechała autostradą, gdy nagle, 13 grudnia 2019 roku, na drogę wyszło stado dzików. Nie było szans, wszystko działo się błyskawicznie - samochód polskiej podróżniczki uderzył w 5 zwierząt stojących na środku, dachował i przeleciał na przeciwległy pas. Tam niestety został uderzony przez TIR-a. Sara przeżyła prawdziwym cudem, ale nie bez uszczerbku na zdrowiu.

Jak pisze na stronie Zrzutka.pl, musiała przejść dwie, skomplikowane operacje stabilizacji kręgosłupa po tym, jak okazało się, że złamaniu uległ odcinek szyjny i lędźwiowy. Kolejnym cudem jest to, że rdzeń kręgowy nie został przerwany. Dalej konieczne było gojenie licznych złamań, otarć, pęknięć i siniaków, a teraz przyszedł czas na niezwykle kosztowną rehabilitację. Sara porusza się na wózku inwalidzkim, wciąż nie jest jednak samodzielna w pełni.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Będzie nowa renta jako kolejne świadczenie? Emeryci mogliby zyskać dodatkowe pieniądze do emerytury

Marzeniem Sary jest ponowne stanięcie na nogach i dalsze działanie. Chce nieść ludziom pomoc i uśmiech, lecz najpierw trzeba pomóc jej. Można to zrobić w banalnie prosty sposób - wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, każdy może okazać wsparcie. Zachęcamy również do śledzenia WYDARZENIA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  4. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  5. Niewiarygodne odkrycie Kanadyjczyków w Polsce. Jest warte fortunę, prawdziwy skarb
  6. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

Źródło: Zrzutka.pl

Następny artykuł