sanepid szuka pasażerówfot. Flickr/ Dariusz Sieczkowski/ CC BY-ND 2.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Pilnie poszukują pasażerów pociągu. Mogą być w niebezpieczeństwie

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów pociągu z Warszawy. Mogli mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Podróżni proszeni są kontakt z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarny w Częstochowie.

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów, którzy pod koniec lipca podróżowali pociągiem z Warszawy. Wszystko po stwierdzeniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u jednego z podróżnych. Osoby, które mogły mieć z nim kontakt proszone są o zgłoszenie do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Częstochowie.

Turyści z Niemiec surowo ukarani w Polsce. Nawet wielu Polaków nie wie, że nie możnaTuryści z Niemiec surowo ukarani w Polsce. Nawet wielu Polaków nie wie, że nie możnaCzytaj dalej

Sanepid szuka pasażerów

Częstochowski sanepid zamieścił na swojej stronie internetowej komunikat, w którym zwraca się do pasażerów pociągów relacji Sławno - Warszawa Wschodnia i Warszawa Wschodnia - Częstochowa. Jeden z pasażerów tych relacji jest zakażony koronawirusem. Osoby, które mogły mieć z nim kontakt proszone są o zgłoszenie się.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie prosi o kontakt wszystkie osoby, które podróżowały pociągami relacji Sławno - Warszawa Wschodnia (TLK 81 114) oraz Warszawa Wschodnia - Częstochowa (IC 54 22) w dniu 31.07.2020 r. Kontakt ma na celu przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego w związku ze stwierdzeniem przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u jednego z podróżujących - czytamy na stronie częstochowskiego sanepidu.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. WP: Władza forsuje zmianę ustawy. Służby dostaną niemal nieograniczone uprawienia

Podróżni, którzy jechali powyższymi pociągami proszeni są o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z miejscem swojego zamieszkania. Ma to na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

- Prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych zgodnie z adresem zamieszkania - czytamy dalej w komunikacie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwie piękne żony polskich piłkarzy tulą się do siebie w bikini. Ponętna poza i idealne figury (FOTO)
  2. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi

źródło: WP

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł