samolot eksplozjaTurysci.pl

Eksplozja samolotu medycznego za granicą. Wszyscy pasażerowie i załoga zginęli

Samolot medyczny eksplodował w czasie startu. Niestety nikomu nie udało się przeżyć tej strasznej katastrofy.

Samolot, który stanął w ogniu, miał transportować chorą osobę. Na jego pokładzie miało być ośmiu pasażerów oraz członkowie załogi. Niestety zgodnie z informacjami agencji Reutera, która powołuje się na lokalne władze, nie udało się nikogo uratować, wszyscy zginęli. Maszyna eksplodowała podczas startu na lotnisku stolicy Filipin, Manili.

Z ostatniej chwili: Lekarz, który miał bliski kontakt z prezydentem Rosji ma koronawirusaZ ostatniej chwili: Lekarz, który miał bliski kontakt z prezydentem Rosji ma koronawirusaCzytaj dalej

Samolot medyczny eksplodował. Nikt nie przeżył

Eksplozja samolotu linii Lion Air wstrząsnęła światem, a wiadomość błyskawicznie obiegła międzynarodowe media. Startował z lotniska w Manili, a jego portem docelowym było Tokio. Lądować tam miał około 20 czasu lokalnego, niestety doszło do tragedii.

Samolot stanął w płomieniach przy końcu pasa startowego. Przyczyny tej tragedii wciąż nie są jasne. W internecie pojawiły się nagrania z miejsca tragedii, na których zauważyć można kłęby czarnego dymu, unoszące się z płonącego wraku. Samolot miał mieć na swoim pokładzie 8 pasażerów, wśród których był pacjent, jego osoby towarzyszące oraz personel medyczny. Była tam również trójka członków załogi, niestety nikt nie przeżył. Pojawiła się w mediach społecznościowych również niepotwierdzona informacja, że na pokładzie znajdowały się środki medyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testów
2. RMF: Wyjście z domu tylko w pojedynkę, nowe limity sklepach. Rząd wzmocni dzisiaj ograniczenia

Jak przekazuje TVN24, powołując się na Reutera, Filipiński Cywilny Urząd Aeronautyki ma rozpocząć dochodzenie w tej tragicznej sprawie. Będzie ono miało na celu wyjaśnienie przyczyn katastrofy.

samolot katastrofa filipiny

Screen/Twitter/Rommel Villegas

ZOBACZ TAKŻE:

  1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  3. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  4. Polscy lekarze lecą do Włoch. Mają bardzo ważną misję do wykonania
  5. Coraz więcej zgonów na kolejnym kontynencie. Szef WHO ma złe wieści
  6. Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lata

Źródło: TVN24

Następny artykuł