Samolot znanych linii. Pozew pasażerkiFot. Unsplash.com/HAL9001

Pasażerka pozwała popularną linię lotniczą. Powód jest absurdalny

Samolot leciał do Londynu. Leciała nim pasażerka, która po przylocie postanowiła pozwać popularne linie lotnicze. Powód jest niesamowity. O sytuacji napisał "The Guardian". Kobieta zażądała dużej sumy pieniędzy. Co wydarzyło się na pokładzie?

Samolot znanych linii lotniczych to miejsce, w którym doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Sprawa skończyła się pozwem w sądzie, który złożyła jedna z pasażerek. Żąda dużego odszkodowania.

Horror w Ciechocinku. Niepokojące doniesienia. Mogą trafić do izolatoriumHorror w Ciechocinku. Niepokojące doniesienia. Mogą trafić do izolatoriumCzytaj dalej

Samolot znanych linii. Jest pozew pasażerki

Oskarżone linie lotnicze to easyJet. Kobieta została poproszona o zmianę miejsca w samolocie, który leciał z Tel Awiwu do Londynu. Powodem były obiekcje dwóch ortodoksyjnych żydów, którzy nie chcieli siedzieć obok pasażerki. Kobieta postanowiła złożyć pozew.

- To pierwszy raz w moim dorosłym życiu, kiedy byłam dyskryminowana z powodu bycia kobietą. Nie miałabym żadnych problemów z zamianą miejsc, gdyby dzięki temu członkowie rodziny bądź przyjaciele mogli siedzieć razem, ale ponieważ poproszono mnie o to, ponieważ jestem kobietą, odmówiłam - powiedziała 38-letnia Melanie Wolfson.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia, powrócono do ostrych restrykcji. Pandemia przybrała na sile, horrendalny przyrost chorych
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Kobieta domaga się odszkodowania w wysokości 66 438 szekli, czyli ponad 73 tysiące złotych. To organizacja Israel Religious Action Center złożyła pozew w jej imieniu. IRAC zajmuje się działaniami w walce o równość i pluralizm. Jakiś czas temu doszło do innej afery na pokładzie samolotu. Wszczął ją starszy mężczyzna. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ekstraklasa na weekend. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, TV
  2. Kościół wydał niespodziewane stanowisko. Tadeusz Rydzyk weźmie sobie do serca?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: Fakt

Następny artykuł