Samolot miejscem, w którym doszło do awanturylibreshot.com/pl/flight-attendant-in-aircraft (zdjęcie podglądowe)

Awantura na pokładzie samolotu. Pasażerowie bali się o swoje życie. Tragedia

Samolot wracał do Polski. Na jego pokładzie doszło do awantury. Jej powodem była panująca na świecie pandemii koronawirusa. Interweniować musieli funkcjonariusze. Pasażerowie bali się o swoje bezpieczeństwo. Wszystko przez jedną osobę.

Samolot leciał do Polski z Hiszpanii. Na jego pokładzie znajdował się 30-latek, który podróżował z miasta Alicante. Spowodował om ogromny problem. Zaczął się kłócić z powodu zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas podróży. Interweniowały służby.

Pilny apel sanepidu, poszukiwani klienci restauracji. Kelner zakażony, miał kontakt z setkami osóbPilny apel sanepidu, poszukiwani klienci restauracji. Kelner zakażony, miał kontakt z setkami osóbCzytaj dalej

Samolot miejscem awantury

- W nocy ze środy na czwartek funkcjonariusze Straży Granicznej z poznańskiej Ławicy otrzymali informację o konieczności interwencji na pokładzie statku powietrznego wobec agresywnego pasażera, który nie chce podporządkować się wydawanym przez załogę samolotu poleceniom - taką informację przekazała rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej Joanna Konieczniak.

Jak się okazuje, powodem awantury było odmówienie przez pasażera założenia maseczki. Rzeczniczka przekazała, że w ocenie załogi, mężczyzna stwarzał zagrożenie dla innych pasażerów samolotu. Interweniować musieli funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych. Za swoje zachowanie mężczyzna dostał mandat. Odmówił on jednak jego przyjęcia, więc sprawa zostanie skierowana do sądu.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła media
2. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz
3. Podczas powrotu z wakacji, zapomnieli dziadka. 60-latka znaleźli pod Wrocławiem

Powtarzający się problem

To nie pierwsza tego typu sytuacja. Już wiele razy, odkąd wprowadzono restrykcje wynikające z pandemii, pasażerowie odmawiali zastosowania się do obowiązujących zasad. O przykładzie tego typu zachowania można przeczytać tutaj. Decydując się na podróżowanie drogą lotniczą należy pamiętać, że istnieją pewne obostrzenia. Przestrzeganie ich jest obowiązkowe, a odmowa wiąże się z poniesieniem konsekwencji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: TVN24

Następny artykuł