samolot tragediaFot. Unsplash.com/Miguel Ángel Sanz

10-letnia dziewczynka nie żyje. Tragedia na pokładzie samolotu

Samolot zaraz po opuszczeniu lotniska musiał pilnie zawracać. Na jego pokładzie doszło do przerażającego wydarzenia. 10-letnia dziewczynka nie żyje.

Samolot linii Delta Airlines wystartował z lotniska LAX, jednak już po chwili wieża została powiadomiona, że musi pilnie zawrócić. Na jego pokładzie doszło do przerażającej sytuacji. 10-letnia dziewczynka nagle dostała ataku serca. Jak poinformowały media, mimo akcji ratunkowej, jej życia nie udało się niestety uratować.

Tania linia wprowadza bilety, z którymi nie możesz w ogóle mieć bagażu. Wizzair pójdzie w ich ślady?Tania linia wprowadza bilety, z którymi nie możesz w ogóle mieć bagażu. Wizzair pójdzie w ich ślady?Czytaj dalej

Samolot wylądował awaryjnie z powrotem na lotnisku w Los Angeles. Jak podaje Fox News, do akcji ratunkowej od razu przystąpili ratownicy, którzy zostali poinformowani o ataku serca małej pasażerki. Niestety było już za późno. Tragiczne zdarzenia wstrząsnęły pasażerami obecnymi na pokładzie oraz całym światem po tym, jak informacja o tragedii trafiła do mediów.

Samolot musiał pilnie zawracać na lotnisko

- Sanitariusze natychmiast zareagowali - udzielili pomocy medycznej dziecku i ciężko pracowali, aby uratować życie dziewczynki. Niestety wszystkie wysiłki były daremne, a dziecku nie dało się już pomóc - poinformowała straż pożarna, która była obecna na miejscu.

Funkcji życiowych 10-letniej dziewczynki nie udało się przywrócić. To ogromna tragedia, na razie jednak do mediów nie trafiły żadne szczegóły tej sprawy. Nie wiadomo, czym dokładnie spowodowane było gwałtowne pogorszenie się stanu zdrowia dziecka.

Linia lotnicza wydała oświadczenie ws. tragedii

Ta niespodziewana tragedia wstrząsnęła internautami na całym świecie. Śmierć małego dziecka w takich okolicznościach jest wstrząsająca. W sprawie natychmiast głos zabrał przedstawiciel linii lotniczej, do której należał samolot.

- Lot Delta 2423 z Los Angeles do Seattle wrócił na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles wkrótce po starcie z powodu nagłego zdarzenia na pokładzie. Współpracowaliśmy się z pogotowiem ratunkowym. Pracujemy teraz nad tym, aby ponownie wysłać klientów do miejsca docelowego - można przeczytać w oświadczeniu linii lotniczej Delta Airlines.

Jak podają media, w sprawie śmierci dziewczynki służby już wszczęły śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tania linia wprowadza bilety, z którymi nie możesz w ogóle mieć bagażu. Wizzair pójdzie w ich ślady?
  2. 60 ratowników, helikoptery i psy poszukują zaginionych turystów. Prawdziwa tragedia w Austrii i Szwajcarii
  3. Nie żyje 9-latka, jej brat i tato. Tragedia w Wigilię w zagranicznym, rajskim kurorcie
  4. Oaza ciszy i spokoju znajduje się w Polsce. Odpoczniesz, zrelaksujesz się i pogrążysz w ulubionej lekturze w sercu lasu
  5. Najlepsze miejsce na wakacje 2020 roku. Jest przepiękne i jeszcze do niedawna zupełnie odcięte od świata
  6. Miasto na wyspie marzeń, o którym większość turystów zapomina. Jest przepiękne, nie można go przegapić

Źródło: Onet

Następny artykuł