samolot kontrola na okęciuScreen/Twitter.com/ArturWichniarek18

Polskie służby medyczne weszły do samolotu, który przyleciał z Włoch. Nagrano ich działania [FILM]

Samolot musiał przejść kontrolę po wylądowaniu na polskim lotnisku. Na pokład weszły służby medyczne, a jeden z pasażerów nagrał całą procedurę i opublikował w sieci.

Samolot przylatujący z Włoch musiał przejść specjalną procedurę. Kraj ten jest szczególnie zagrożony koronawirusem, który rozprzestrzenia się tam w zastraszającym tempie. By nie dopuścić do jego przejścia do Polski, na pokład weszły służby medyczne. Jednym z pasażerów był Artur Wichniarek, który nagrał całą sytuację telefonem komórkowym, a zapis z niej udostępnił na swoim Twitterze.

Kraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję MinisterstwaKraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję MinisterstwaCzytaj dalej

Samolot z Włoch przeszedł specjalną kontrolę na lotnisku

Wichniarek we wtorek komentował mecz Ligi Mistrzów z Neapolu, a dzień później, po południu, wrócił do kraju. Leciał z rzymskiego lotniska na Okęcie, a po posadzeniu samolotu, na pokład weszły służby medyczne.

Zostały przeprowadzane wstępne badania pasażerów, sprawdzono im też temperaturę. Jak napisał pasażer, była to profesjonalnie wykonana akcja.

- Właśnie wylądowałem w Warszawie z Rzymu i proszę jaka profesjonalna robota. Już na pokładzie samolotu badają nam temperaturę, zaraz zobaczymy czy czasami zamiast studia Polsatu Sport nie będzie kwarantanny - pisał były reprezentant naszego kraju.

Jak widać na nagraniu, nie dopuszczono do wybuchu paniki. Wszystko przebiegło spokojnie i bez zakłóceń, to wskazuje na profesjonalizm służb.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: oświadczenie polskiego Ministra Zdrowia ws. koronawirusa
2. Małżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklarację

Film odbił się w sieci głośnym echem. Wiele osób było zadowolonych z wprowadzenia specjalnych procedur. Wiele osób podkreślało jednak, że można je było wprowadzić już dużo wcześniej.

samolot kontrola w Polsce

Screen/Twitter/ArturWichniarek18

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?
  3. Polka mieszka w czerwonej strefie we Włoszech. "Straszna panika, radzimy sobie, jak możemy"
  4. LOT ma błyskawiczną ofertę dla turystów. Niewiele czasu, by kupić najtańsze bilety
  5. Nowe biuro podróży na polskim rynku. Turyści mają ogromny powód do radości, kusząca oferta
  6. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)

Źródło: Twitter

Następny artykuł