Samolot z interwencją SG.Fot. Pixabay.com/JUNO KWON (zdjęcie ilustracyjne)

Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji

Samolot w dobie covidu ponownie stał się obiektem kontrowersji. Tym razem służby musiały interweniować w przypadku 45-latka, którego kurs wyniósł nieco więcej, niż standardowa cena biletów.

Samolot kursujący między Londynem a Wrocławiem znalazł swoje miejsce w raportach Straży Granicznej. Funkcjonariusze musieli interweniować w sprawie mężczyzny, który nie chciał założyć maseczki, ani wypełnić stosownych dokumentów.

Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaPożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaCzytaj dalej

Samolot ponownie bezmaseczkowy

Jak podają dziennikarze RMF24, do zdarzenia doszło na pokładzie jednostki kursującej między Wielką Brytanią a Polską. Samolot, którym leciał podejrzany 45-latek, był jak wszystkie inne objęty obowiązkiem wypełnienia tzw. kart lokalizacyjnych. Oprócz jawnej niechęci do podania informacji mężczyzna nie chciał założyć maseczki.

Podejrzany miał nie stosować się do poleceń załogi i otwarcie angażować się w kłótnię. Gdy samolot wylądował na płycie wrocławskiego lotniska, wcześniej wezwane służby zajęły się niesfornym pasażerem. Ostatecznie, kara mogła się przełożyć na ekwiwalent standardowego biletu na trasie Londyn-Wrocław.

Samolot z interwencją Straży Granicznej

Według relacji RMF24 samolot stał się obiektem stanowczej interwencji Straży Granicznej. Funkcjonariusze skuli 45-letniego mężczyznę i skrępowanego wyprowadzili z pokładu. Już w portowej komendzie SG, podejrzany usłyszał wstępne zarzuty i wymiar kary. Główną osią był brak wykonywania poleceń załogi i łamanie przepisów sanitarnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie
2. Polska, XXI wiek. 23 lata był niewolnikiem, odbito go wychudzonego i przerażonego
3. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy

Samolot, którym podróżował 45-latek, był objęty obowiązkiem wypełnienia kart lokalizacyjnych, które w przypadku obecności nosiciela - ułatwią powiadomienie o tym fakcie współpasażerów. Mężczyzna za swoje zachowanie podczas rejsu został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starszej suczce zostały 24 godziny życia. Kobieta mogła zrobić tylko jedno, aż chce się płakać
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

Źródło: RMF24

Następny artykuł