Samolot miejscem narodzinFot. Twitter.com/EGYPTAIR

Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał

Samolot jednej z linii lotniczych stał się miejscem niecodziennej akcji. Nagle pasażerka zaczęła odczuwać niepokojące bóle. Na szczęście, załoga otrzymała niezbędne wsparcie ze strony jednego z pasażerów.

Samolot linii EgyptAir musiał lądować w trybie awaryjnym ze względu na niecodzienne dolegliwości jednej z pasażerek. Załoga nie zdążyła wykonać manewru przed ostatecznym “rozwiązaniem” całej sytuacji.

Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicąAwaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicąCzytaj dalej

Egipski samolot z nietypową pasażerką

Po wcześniejszych wyznaniach jednej ze stewardess, lotnicze historie uzupełnił epizod z EgyptAir. Jak podają dziennikarze Onetu, samolot linii wystartował z Kairu, aby planowo pojawić się w Londynie. Niestety, załoga musiała podjąć próbę lądowania awaryjnego w okolicach Niemiec. Jednostka ostatecznie pojawiła się w Monachium, jednak “było już za późno”.

Samolot stał się miejscem narodzin. W pewnym momencie 38-letnia obywatelka Jemenu poczuła mocne skurcze. Załoga przystąpiła do asysty przy rychłym rozwiązaniu. Na szczęście, na pokładzie był również lekarz. Cała akcja zakończyła się jeszcze przed lądowaniem, a poród odbył się bez komplikacji.

Linie nagrodziły bonusową pasażerkę. Samolot w akcie narodzin?

Według ustaleń Onetu 39-latka urodziła dziewczynkę. Władze linii postanowiły upamiętnić rejs upominkiem dla córki obywatelki Jemenu. Roshdie Zakaria, przewodniczący rady nadzorczej EgyptAir podarował dziewczynce dożywotni bilet na każdy samolot i każdy kurs przewoźnika.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
2. Niewielu wie, że Jarosław Jakimowicz ma syna. Szczegóły ich relacji zaskakują, głos zabrała b. żona twarzy TVP Info
3. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni

Jak przypomina Onet, za brytyjskim The Independent, samolot z Kairu nie był jedynym przypadkiem podobnego zdarzenia. Wcześniej poród na pokładzie odbierała załoga rejsu do Manili (maj 2019 roku), a także pracownicy linii kursującej z Rijadu w Arabii Saudyjskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  2. Tajemnicza planeta pojawiła się znikąd. Naukowcy aż osłupieli, gdy poznali prawdę
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Kiedyś wszyscy odwiedzali ich zoo, nagle Gucwińscy zapadli się pod ziemię. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, ostrzegają innych. Staruszka z lalką bez oczu snuje się po polskich lasach, ale inna rzecz jest najdziwniejsza
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: Onet

Następny artykuł