Samolot z konfliktem.Fot. wallpaperflare.com/ domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Awantura na pokładzie samolotu. Polak w roli głównej. Konsekwencje były bardzo bolesne

Samolot ponownie stał się polem boju między zespołem pokładowym a niesfornym turystą. Niestety, tym razem w rolę uprzykrzającego życie pasażera wcielił się urlopowicz z Polski. Awantura, reakcja służb i kara - tak w skrócie wyglądała przygoda z łamaniem przepisów przez turystę.

Samolot kursu krajowego pomimo relatywnie niewielkiego dystansu i krótkiego czasu samego lotu zapewnił pasażerom niemałe “atrakcje”. Były to raczej epizody dla miłośników sportów walki lub debat oksfordzkich, bo motywem przewodnim rejsu była sprzeczka Polaka z załogą.

Są ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaSą ofiary śmiertelne. Zagrożone są dziesiątki tysięcy domów. Sytuacja za granicą jest tragicznaCzytaj dalej

Samolot ponownie z maseczką w tle

Całe zajście opisał krajowy tytuł I Rodiaki. Cytowani przez RMF24 dziennikarze podali, że samolot greckich linii międzyregionalnych stał się miejscem awantury między polskim urlopowiczem a załogą. W pewnym momencie lotu turysta miał ostentacyjnie zdjąć maseczkę i odmawiać ponownego zakrycia nosa i usta. Reagowali zarówno pasażerowie, jak i zespół pokładowy.

Niestety, samolot kursujący między Rodos a Atenami utrzymał atmosferę konfliktu aż do samego momentu lądowania na płycie stołecznego lotniska. Polak nie przystawał na prośby ani załogi, ani współpasażerów. “Sanitarna sprawiedliwość” spotkała go dopiero podczas opuszczania pokładu.

Grecki samolot z polskim buntownikiem

Według relacji RMF24 młody Polak jeszcze na pokładzie miał awanturować się w takim stopniu, że świadkowie zdarzenia widzieli już pole do rękoczynów. Jeszcze przed tym, jak samolot kołował na lotnisku w Atenach, załoga poinformowała o zajściu policję. Funkcjonariusze czekali na Polaka już w stolicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy sądzili, że 12-latka nie żyje. Nagle jej serce zaczęło bić, potem doszło do najgorszego
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Od dziś zmasowane kontrole na polskich drogach. Policja będzie dosłownie wszędzie

" href="https://www.biznesinfo.pl/galeria/abonament-200820-pt-kontrole">Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Zaraz po tym, jak samolot pojawił się na płycie lotniska, załoga przekazała Polaka w ręce służb portu. W biurze ochrony złożył wyjaśnienia i został wypuszczony na wolność. Co ważne jednak incydent nie zakończył się bez kary. RMF24 podaje, że na mężczyznę nałożono “wysoką grzywnę”, jednak redakcja nie podaje konkretnej kwoty. Do bliźniaczo podobnej sytuacji doszło również w Warszawie.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Leo Messi zagra z Robertem Lewandowskim w jednej drużynie? Szef Bayernu zabrał głos, wszystko stało się jasne
  2. Agnieszka Woźniak-Starak podjęła bardzo ważną decyzję. Wszystko w jej życiu teraz się zmieni
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Płakać się chce. 6-letnie dziecko rzucało szczeniakiem jak piłką, nagranie dla osób o mocnych nerwach

Źródło: RMF24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł